Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire inaktív lenne vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire inaktív lenne vagy csak nagyom ignorál?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt buliban, ő kezdeményezett, bejöttem neki, táncoltunk, flörtöltünk, volt egy kis tapi is de nem tudtam megcsókolni a tömegben,kínosnak éreztem. Nagyon oda volt értem, bújt hozzám folyton meg minden. Kihívtam bulihely elé, de azt mondta hogy majd később, még bulizni szeretne. Gondoltam oké ez így nem működik, majd másnap ráírok és kihívom rendesen kettesbe. Mivel kaptam tőle instagram elérhetőséget, ezért bekövettem és ő is vissza. Ráírtam másnap,de lassan 3 napja nincs válasz. Nem volt fenn azóta, nem is posztolt és a storymat se nézte meg. Szóval vagy nagyon ignorál vagy tényleg 3 napja nem elérhető valami okból. Hogy derítsem ki?
2022. ápr. 25. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már írt volna...
2022. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direkt ignorál. De várj még egy kicsit, aztán meglátod.
2022. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még egy kicsit, ezt azért mondom, mert az instámat én is 5 naponta nézem meg, ha nem több... De elképzelhető, hogy ignorál.
2022. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Elérhető volt, csak nem akarja folytatni veled. Ha előző nap kavar valakivel és akarna tőle tovább valamit, akkor figyelné írtak-e. Amúgy már a buliban lerázott, csak mondom.


Lépj tovább, felesleges pazarolni rá az időt.

2022. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálok taktikázni kicsit. Kiraktam most egy storyt, hátha megnézi a csaj
2022. ápr. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!