Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm még nem mondtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még nem mondtam rám hogy helyes vagyok,jelent valamit?

Figyelt kérdés
Jelenthet bármi rosszat is hogy nem mondta még rám hogy helyes vagyok? Ha küldök is magamról képet csak annyit kapok uuu vagy ahw meg pár emoji
2022. máj. 2. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elég sok mindent kifejez. :)

Nem mindenki mondogatja. Én minden pasimnak dicsérni szoktam a külsejét, amikor csúnya pasim volt, benne is megtaláltam a szép részleteket és azokat dicsértem. Amúgy nem éri meg, mert elbízza magát és nekiáll csajozni.

2022. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy hosszútávon lehet gond.
2022. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindenki képküldözgetős fajta, én se tudok mit kezdeni azzal, ha valaki halom szám tolja elém a kepeit. Soha semmilyen formában nem dícsér meg? Sok lány pl abszolút nem is bókol, mert az a tátsadalmi berögződés, hogy az a férfi feladata.
2022. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondd ha jol öltözök fel hogy jol nezek ki.
2022. máj. 2. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A jól nézel ki is azt fejezi ki, hogy helyes vagy és hogy tetszel neki. Csak más szóval fejezi ki
2022. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én se mondanám mindig. A lényeg, hogy én tudom és inkább olyan dolgokért dicsérem meg amit ő ért el.
2022. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
A reakciói alapján pedig tetszel neki, mondja ő, csak nem úgy, hogy "helyes vagy". Ezt én sem mondtam soha a barátomnak, de azt, hogy jól nézel ki, nagyon tetszel, stb. igen.
2022. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!