Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehet megfogni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megfogni egy helyes népszerű, de normális típusú fiút?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy mit gondoltok kinek mi a véleménye. Az önmagában nagyon sablonos átlagos kérdés hogy mivel lehet megfogni egy fiút, mert ez teljesen relatív nem lehet általánosítani. De most konkrétább leszek, most csak a tipikus népszerű extrovertált vagány fiúkra vagyok kíváncsi mivel lehet egy olyan típusú fiút megfogni, akik emellett tényleg normálisak is, mert azért vannak köztük olyanok is. Tudom hogy magabiztosabbak meg némelyik nem igazán tud egy lánynál megállni, a szexen jár az eszük egyből meg ilyenek. De igazából a legtöbben ilyenek hogy mindig b.sznának, mert nyilván fiúból vannak, és így fiatal korban normális ez. Minden fiú kanos időnként, ez mindegyikre igaz. De most nem ez a kérdésem lényege.

Szóval egy ilyet mivel lehet megfogni, hogy téged különlegesnek tartson a többi lány közül, kitűnj neki és felfigyeljen rád?

Kérlek csak normális értelmes válaszokat



2022. márc. 9. 20:19
 1/8 NTBS ***** válasza:
59%
Nehéz kérdés. Talán azzal, ha te is normális vagy és van tartásod. Nem csúszik le a bugyid, mert rád nézet.
2022. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Valahol megvalaszoltad a kerdesed, legyel mas a tobbi lanynal, nyujts olyat amik ok nem, tudj olyat amik ok nem, tunj ki a tucat szarbol.
2022. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Megfogni csak önmagaddal tudod, ha pedig így nem szeret meg, akkor sehogy sem fog. Ha ő nem kezdeményez nálad, akkor tedd meg te, különben sosem fog észrevenni.
2022. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nepszerut ? Népies dolgokkal. Néptánc..
2022. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor ha mind viselkedésileg mind külsőleg normális vagy és már első látásra tudsz valami extrát felmutatni, továbbá az se hátrány ha te is népszerű vagy
2022. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha "megfogásról" beszélünk, akkor gondolom, hogy hosszútávú párkapcsolatról szól a dolog.

Szerintem itt nem lehet általánosítani, mert ezek mindig egyéni dolgok, és a srác természetétől, világnézetétől, életcéljaitól függenek.


Pl. ha egy srác sportos, szeret túrázni, szereti az outdoor sportokat, akkor valószínű nem tudod megfogni azzal, hogy te egy otthonülő, irodalmat és verseket kedvelő lány vagy, és fordítva, ha mindened a sport lányként, akkor valószínű nem fogsz tudni egy jóképű geek srácot megfogni.


Ha egy jóképű srác célja az pl. hogy mielőbb családot alapítson, akkor valszeg nem fogod tudni megfogni azzal, hogy te childfree nézeteket vallasz, és környezetvédelmi okok miatt nem akarsz gyereket vállalni, illetve, ha te egy családcentrikus lány vagy, és gyerekeket akarsz, akkor valószínűleg nem tudsz megfogni egy olyan srácot, aki a kközeljövőben nem érzi magát készen a családapa szerepre, mert pl. karriercéljai vannak, vagy éppen rengeteget akar utazgatni a világ körül.


De ezek csak példák, a lényeg az, hogy egyéni dolgok kellenek, és nem lehet általánosítani ebben.

2022. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Minden túlzás nélkül mondom, hogy a kérdésedben említett fiú helyes, relatív népszerű fiú vagyok.


Soha, egyetlen egy könnyű vérű lánnyal sem álltam le, visszataszító nekem. A mostani kiszemeltem egy csöndes, nagyon aranyos lány. Van tartása és igényes.


Szerintem legjobban ezekkel tudsz megfogni egy fiút. Legyél nőies, de nem kur-v@s, legyen tartásod, ne kellesd magad neki. Legyél igényes, ha tényleg normális srácról van szó akkor szerintem fel fog figyel rád.

2022. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké nem tudom hogy másoknak erről mi a véleménye, és lehet pár ember nem is annyira szereti ezt a módszert😂😂 de általában az ilyen srácoknak bejön ha nem mutatod azt, hogy amúgy fülig szerelmes vagy belé, és meghalnál érte, hanem úgy csinálsz mintha teljesen hidegen hagyna, bunkozol vele. Mert akkor azt gondolja hogy elerhetetlen vagy es igy már minden vagya az lesz hogy csak legy az ove. Lehet gazul hangzik de altalaban bejon.😂💕 Remelem tudtam segiteni.🥰❤️💋
2022. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!