Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a fiú, velem egyidős, jófej barátom, mindenről tudunk beszélni és jól szórakozunk. Viszont nekem itt megáll a tudomány. Helyesnek tartom viszont nem érzek felé semmilyen vonzalmat, azaz nekem ő nem tetszik. Az utóbbi időben elég sokszor mondta, hogy el akar mondani valamit, de nem meri mert szerelemről van szó. Bulikban mindig nyomul rám, de mindig visszautasítom. Barát akar lenni vele továbbra is, de minden sokkal jobb volt kettőnk közt mikor nem ,,udvarolt" vagy hogy is mondjam. Mit csináljak? veletek volt már ilyen? ha igen mi lett a vége?

2022. máj. 3. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hat, vagy abbahagyja, vagy vége a barátságnak, vagy te engedsz.
2022. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Rengetegszer zúgtak belém a barátaim, nagyon kellemetlen helyzet. Én finoman, de határozottan visszautasítottam őket mindig és folytattam velük a barátságot úgy, mintha mi sem történt volna. Igazából nem csináltam ezekből nagy ügyet, bár nekik nyilván rossz volt a plátói szerelem.
2022. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak mond meg neki érthetően, egyértelműen, hogy ne akarsz tőle semmit, csak, hogy barátok legyetek. Ezt meg kell értenie, és igazából ennyi. Nyilván neki is egy kis időbe telik amíg elfogadja, de aztán remélhetőleg minden olyan lesz mint régen.
2022. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Vonulj vissza egy időre, ne menj el a közös szórakozásokra, aztán majd belátja, hogy nem kellene a szerelmest játszani. (Vagy nem játszani, szóval talán elfelejti.)
2022. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idöbe telik, mire ki tudjátok (mindketten) heverni a helyzet komikusságát. Szerintem, ha tényleg úgy gondolod, akkor utasítsad el a szereelmes közeledését, jó ötlet az eözö hozzászóló is, hogy egy kicsit szüneteltessed a találkozásokat. Egy baráttal mindent meg lehet beszélni, ezt a helyzetet is. Türelem, és idö kérdése a gyógyulás.
2022. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha szereted tiszta szívből, vagy van kit féltékennyé tenni, gyere vele össze.
2022. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hatos! Leírtam, hogy nekem ő nem tetszik, nem jövök össze vele ,,szívességből”.
2022. máj. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!