Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb fiú barátom szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom szerelmes belém de én nem érzek iránta többet barátságnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom rengetegszer udvarol dicsér és burkoltan közli ő többet akar barátságnál. Attól félek hogy egyik napról a másikra erőt vesz magán és bevallja szemtől szemben hogy szerelmes belém.. Félek mert igaz nagyon szeretem őt viszont csak barátilag és ő lehetséges hogy úgy véli én szeretem őt de csupán ez csak azért van mert nem akarom azzal megbántani hogy "le friendzone-olom" de mint mondtam ezt csak azért csinálom hogy ne érezze rosszul magát emiatt. Ha szerelmet vall nem tudom mit tegyek mivel én tényleg nagyon szeretem de csak BARÁTILAG és nem akarom elveszteni őt.. Kérlek segítsetek akár tanácsokkal vagy ötletekkel ti mit mondanátok egy ilyen helyzetben. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2019. febr. 18. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ülni megbeszélni vele, ha már neked is szemet szúrt.

De tapasztalatból mondom, hogy vagy kapcsolat vagy semmi ilyenkor. Lehet "maradjunk barátok" is, de akkor legalább az egyik fél nagyon durván fog szenvedni.

2019. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Drágám, hát semmit! Nem akarok bunkó lenni veled, de ez az igazság. Egyrészt nem éri meg neked belemenni egy ilyen kapcsolatba, mert lelkileg tönkre tesz. Másrészt nagyvalószínűséggel a barátod is csak azért volt a haverod, mert később a pasid akart lenni. Nyugodj meg! Neki még lehet sok szerelme, neked meg sok barátod :).
2019. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hali, sajnos ilyen helyzetben nem igazán tudsz mit tenni. A helyzet ha ö szerelmes beléd akkor nehezen menne neki a "csak barát " dolog mert féltékeny lenne minden férfira. A másik ez neked sem igazán lenne jó sehogy, sok szenvedésel járna mindkettőtöknek és vége ugyanaz lenne hogy összevesztek és az egyik fél lelép. Kevés olyan van hogy barátok tudtok maradni.ez sajna ilyen,inkább elöbb beszéld meg vele ezt ne tápláják hamis remények, ezzel neki is sziveséget teszel meg magadnak is.
2019. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%
Ne haragudj hogy nyers leszek, de ha tényleg szerelmes beléd akkor vége, elvesztetted ez van, jön majd más barát.
2019. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sssssemmit
2021. dec. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!