Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ha a legjobb fiú barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Mar egy eve vagyunk kb legjobb barátok és nagyon sokat találkozunk. Szinte mindent együtt csinálunk. Viszont ő szerelmes belém. Az a helyzet hogy en is vonzódom hozzá, viszont nem vagyok belé szerelmes és szerintem nem is leszek. Annyira nagy szíve van es sokat is törődik velem dehat ez ugye nem elég ha nincs meg a kemia. Mar 2x megbeszeltuk hogy nem lesz köztünk semmi, de ha együtt vagyunk mindig a szemembe nez sokszor olyan "szerelmesen" és en annyira sajnalom ot ezert.

Vajon kevesebbet kéne vele találkoznom? Mit kellene tennem?



2020. júl. 3. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez egy nagyon nehéz helyzet részedről. Ha már tényleg, többször megbeszéltétek, hogy nem lesz semmi, mégis érzed a szerelmet felőle, akkor a saját tapasztalatomból táplálkozva (én voltam a szerelmes), az a legjobb mindkettőtöknek, ha megszakítjátok a kapcsolatot.
2020. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de azt hogy érted, hogy vonzódsz hozzá, de nincs meg a kémia?
2020. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 Igazad van, ezért rizikós ha olyannal kavarsz, akihez úgy is közel vagy.


#2 Én sem értem teljesen, de valami olyasmiről lehet szó, hogy vonzónak vonzó, de nem tud elképzelni vele kapcsolatot. De a kedves kérdező tudja ezt megmondani pontosan.

2020. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!