Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Foglalkozik velem de közven...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozik velem de közven megsem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, járni akart velem, de akkor kapcsolatban voltam, ezért nem törtent semmi. Neki lett barátnője, en viszont idő közben szingli lettem.

Barátok maradtunk, és így barátilag összefutottunk órák után, lassan vonzalom alakult ki köztünk. Én soha nem mertem volna felé kimutatni, nagyon gátlásos vagyok, viszont ő kezdeményezett, közeledett, azt hittem, azért teszi mert bajok vannak a kapcsolatában vagy talán mégis engem akar. Egyszer adott egy puszit a számra, azóta is mindig keresi az ehhez hasonló alkalmakat. Mondta hogy ha nem lenne a barátnője/ akkoriban nyitott lettem volna rá, ma mi együtt lennénk. Csak azután merte ő is kimondani, hogy vonzódik hozzám, hogy en is elmondtam hogy bejön nekem. Azóta mintha kicsit visszaélne ezzel. Szexuálisan közeledik felém, közöltem vele hogy nálam ez csak párkapcsolatban elfogadott, szakítson a párjával, ha velem szeretné ezt, ekkor az volt a válasza, hogy ők már úgy megszokták egymást, hogy nem fog vele szakítani meg a biztosat a bizonytalanra nem cseréli le. De ez csak kimerül annyiban hogy próbál tapizni,szóban flörtöl velem, még csak egy rendes csókot sem mer nekem adni, mert szerinte az már megcsalás és nem akarja hogy kötődjek hozzá. A legrosszabbul az esett, mikor mondta hogy ez csak szórakozás meg neki egotuning, innen gondolom hogy neki annyira az én érzéseim nem számítanak, de barátként sem tisztel. Bár mindig ha talalkozunk, próbál rám nyomulni, annyi a különbség, hogy régen gxakrabban találkoztunk, mostanában nagyon ritkán. Valamiért nem akar velem olyan gyakran talizni, mint korábban, viszont a baráti körével meg elját ide-oda, tehát rájuk van ideje. Viszont ami nekem furcsa hogy ennek ellenére is mindig fenntartja a kapcsolatunkat, ha sokáig nem írok nem beszélünk, akkor ő ír rám 1 héten belül.

Minek ír rám, ha járni és találkozni sem akar velem, akkor minek szükséges neki a velem való kontakt?



2022. máj. 5. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért csinálja, hogy legyen egy b-terv, ha szakít a mostani csajjal.

(Amúgy ezt már kérdezted egy párszor)

2022. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem ebben a felállásban


De nem gondolja hogy közben nekem is lesz valakim?

2022. máj. 5. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Már eleve a flörtölés, szárjra puszi is megcsalás. Ha ebből lenne több is, honnan tudod, hogy téged nem csalna meg ? Ilyen srácokban nem lehet megbízni, csak szórakozik veled. Jót tesz az egójának, hogy két csajt is sikerült az ujja köré csavarni.
2022. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az első mondja...tartalékba rakott, mivel te nem adtad oda magad csak úgy, annyira nem menő srác hogy ezt a szemedbe megmondja. De szakítani sem mer a csajával, mert lehet te utána nemet mondasz és lehet neked közbe jön valaki, magyarul csak bevan fosva. Nem érdemes vele foglalkozni az ilyen általában két szék között végzi.
2022. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Visszakapod azt, amit te csináltál a kapcsolatod alatt.
2022. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem hülyítettem őt alatta, ő viszont megteszi velem
2022. máj. 5. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak etet a marhaságával, de elég bénán és átlátszóan csinálja.

Egyébként max testiséget akar tőled, kapcsolatot biztos nem.

Fent akarja tartani az érdeklődésed maga felé, de közben nem akar tovább lépni azon a státuszon hogy bejön neked.

2022. máj. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy biztos pont az életében, ha szakít.
2022. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Folyamatosan megsért téged és nem érdeklik őt az érzéseid. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ezek szerint maximum szexre kellesz neki. És egyébként ő nagyjából a legtoxikusabb embertípus, aki veled játszadozik, a barátnőjét közben meg megcsalja.
2022. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!