Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meleg vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit vissza megyek az időben,én általános suliban soha nem éreztem senki iránt senkit,mindig mindenkit csak barátnak gondoltam.

Elkezdődött a középsuli,félév körül elindult nekem is a mutálódás,nőttem,mélyebb lett a hangom stb.

Én úgy érzem a fiúk felé megyek,de annyira össze vagyok zavarodva mert mivan ha meleg vagyok? Mit fognak szólni a szüleim?

Mert az van ha mindig megkérdezik hogy van-e barátnőm azt kell mondjam hogy nincs.

De már 17éves vagyok és soha nem volt senkim.

Ha egy helyes fiút látok,rögtön beindul a fantáziám,18+....

De ha látok egy szép lányt akkor is.

Meg ha meleg vagyok akkor nem lehet gyerekem és én úgy tudom elképzelni,a családom,hogy férfi,nő.

Annyira össze vagyok zavarodva,hogy nem merek semmit mondani a szüleimnek se,de még soha nem volt senkim így már úgy érzem ez is ciki.

Van egy osztálytársam aki fiú,és mindig ott akarok lenni mellette szinte,de ő mintha nem bírna velem lenni,de nem utál szerintem.

De tudunk őszíntén is beszélni egymással messengeren,valahogy ott más,tudom élőben jobb lenne.

És egyszer azt is említette,hogy nem heteró.

Bocsánat ha furán fogalmaztam,csak már este van,kedden vizsga és ez a kérdés kering a felyemben.

Honnan tudom hogy meleg vagyok?

17/f



2022. máj. 8. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Vannak erre tesztek, ahol tudnak következtetni a szexualitásodra.
2022. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az vagy, vagy bi. Ezt csak te érzed igazán. Azért ha megtetszik neked egy fiú és szerelmes vagy belé, akkor az egyértelmű, hogy nem vagy hetero. De amúgy csak attól, hogy sokáig még nem tetszik neked senki, nem leszel meleg. Meleg akkor vagy, ha kizárólag a saját nemed vonz. Attól még nem vagy meleg, ha tinikorodban még nem érzed azt, hogy szeretnél párkapcsolatot.
2022. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
"felyemben"
2022. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján valószínűleg olyan biszex vagy, aki a fiúkat preferálja, de ezt igazából csak te tidhatod biztosan.
2022. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
A válasz egyszerű: Ki jönnek be? a fiúk, a lányok, vagy mindkettő? Ha csak a fiúk meleg vagy, ha csak a lányok hetero, ha mindkettő, biszex. Egyikkel sincs gond. HA a szüleid emiatt elítélnek, akkor VELÜK van probléma, nem veled.
2022. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján inkább meleg. Én sokáig biszexnek gondoltam magam, de rájöttem, hogy a lányok iránti "vonzalmam" nagyrészt csak külső nyomás hatására történt. Fiúk iránt sokkal erősebb érzelmeket táplálok.

Ez lehet a helyzet veled is.

2022. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ezt addig nem tudhatod, amíg nem volt valami nővel és férfival. Hiszen mindkettőhöz vonzódsz.
2022. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
94%
A család kérdéshez még hozzátenném, hogy rengeteg meleg embernek van családja és gyerekei. Sokféleképpen meg lehet oldani
2022. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,Mindenkit felpontoztam! 😊

Azt is mondták pubertás korba,tombolnak a hormonok,és ilyenkor nehéz.

Szerintetek ebben lehet valami?

Én valószínűleg későn érő is vagyok.😕

2022. máj. 9. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Nos, a hormonok miatt senki nem lesz meleg. Igen, ebben a korban sokszor túlfűtött az ember, de nem fog olyanra vágyni, ami egyébként taszítaná.

Ha a lányok is izgatnak, akkor bizony biszexuális vagy. Semmi gond, dupla annyi a választék. ;-) Az meg nincs előírva, hogy csak pasival lehetsz. Lehet, hogy a végén egy barátnő mellett állapodsz meg, akivel lehetnek gyerekeitek.

Sőt, tudod, én is biszex vagyok, és volt olyan barátnőm, aki ő maga azt mondta, hogy ha nekem az kell, nyugodtan feküdjek le pasikkal, ameddig csak a testiség érdekel, addig őt nem érdekli, sőt, még valamelyest izgatja is. Annyi kikötése volt, hogy ne mindig ugyanazzal feküdjek le (mert az olyan, mintha szerelmesek lennénk), és hogy mindig tudjon róla. Mondjuk nem éltem a lehetőséggel, de na, van ilyen is.

Ami pedig azt illeti: nem kell mindenkinek mindenről tudni. Ha volt barátnőm, arról tudtak otthon, de azt, hogy szexuálisan kivel mit csináltam, vagy kire szoktam masztizni, ahhoz senkinek semmi köze. :)

2022. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!