Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elöször röviden leirom a történetett kb 2.5hónapja jöttem össze a barátommal és az elején minden nagyon jol ment, lényeg annyi, hogy én Budapest mellett lakom ő pedig Pécsen és heti szinten én járkáltam csak hozzá le hétvégente idővel nagyon sok lett nekem 5órás vonat út meg mellete dolgozok és tanulok szinte családomra sem volt idő most jött el az idő, hogy úgy döntöttem szakítani akarok de nem tudom hogyan mondjam el neki mert én neki szinte az isten vagyok minden héten egy csomoajánékkal meg lep és most karácsonyra annyit elárult, hogy sok dolgot kapok de meg nehezi ezzel a dolgomat nem tudom mit csináljak és, hogy mondjam el neki? Esetleg volt hasonló eset? és mit gondoltok, hogy reagálna?

Ui.: jövöhéten megyek hozzá akkor akarnám elmondani neki de mikor és hogyan?



2021. dec. 26. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Józsi, ne haragudj, de én ezt nem tudom tovább csinálni. Nagyon jó volt együtt, de sajnos most be kell fejeznünk.
2021. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy ő is jöhetne hozzád, mert neked ez túl sok?

Vagy nem csak a távolság a baj?

2021. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát de miért nem mondod meg neki, hogy jöjjön ő is? Vagy fél útig, és akkor nem ott alvásos dolog lenne.

Vagy már nem szereted?

2021. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Sms-ben mint mindenki más
2021. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Smsben bunkóság szakítani. Főleg, ha olyanról van szó, aki szereti és tisztelte is.
2021. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha csak a távolság az egyetlen ok, de szereted, akkor szerintem ezt még meg lehet beszélni, de ha már nincsenek felé érzéseid, akkor az teljesen más, de akkor sem sms-ben szakíts vele, hanem élőben és légy vele nagyon kedves.
2021. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy kapcsolatom, szintén Pest és Pécs.

Egy ideig én jarkaltam fel hozzá nőként. Aztán felkoltoztem Pestre.


Nálatok ez nem lehetséges? Vagy az amit az előző válaszoló is írt hogy mi lenne ha felvaltva járnatok egymashoz.

Szerintem ha szeretitek egymást simán meg lehet oldani.


Viszont ha nem akkor egyszerűen mond meg neki. Ha netán találkoznal meg vele,vagy esetleg messenger, telefon?

2021. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Te is értesz ahhoz, hogy Karácsonyra időzítsd a szakítást.

Szerintem nagy bunkóság.

Érezted te ezt már egy hónapja is. Akkor kellett volna.

Ez a szerencsétlen készült, remegve várja, hogy átadja a meglepetéseket,

te meg kirúgod.

2021. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség a legjobb, de fontos lenne, hogy személyesen tedd meg.
2021. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Abban igaza van a hozzászólóknak, hogy személyesen tisztességes megtenni ezt. De az is igaz, hogy ha jóideje ezen gondolkozol akkor már megkellett volna lépni és nem a “szeretet ünnepén” kidobni. Pláne, hogy szerencsétlen készült is rá.

Ha az utazás a gond de szereted te is akkor célszerű lenne ezt megbeszélnetek, ha megoldható, hogy ő is menjen hozzád. Ha nem ez a fő probléma és nem érzel iránta semmit akkor ha elmész hozzá akkor a lehető leghamarabb üljetek le ezt rendezni. De ne durván, hogy ennyi volt, mert ha tényleg oda és vissza van tőled ezzel nagyon durván megbántod.

2021. dec. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!