Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyetlen fiú barátomba, de visszautasított.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a sztori hogy kb. ovis korunk óta ismerjük egymást. Anyukám legjobb barátnőjének a fia.Ősszel kezdődött az egész hogy úgy éreztem szerelmes lettem belé. Áprilisban végre rávettem magam hogy elmondjam neki. De ő azt mondta hogy sajnálja, de nem. Nem akarom tönkretenni a sokéves barátságunkat. Mit lehet ilyenkor tenni?
2022. máj. 13. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A barátságnak szerintem már annyi, mivel te többet akarsz tőle. Nem barátként tekintesz rá, és ha összejön valakivel, az neked fájni fog. Hanyagolni kellene, de persze tudod, mit csinálsz.
2022. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha félre tudod tenni, hogy szerelmes vagy belé maradhattok barátok, viszont szerintem is a legjobb föntés hogy elhidegülsz tőle szépen.
2022. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ideig kerüld, így könnyebb lesz túltenned rajta. Ha mellette maradsz az csak só lesz a nyílt sebbe.
2022. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megpróbálsz továbbra is barátként hozzáállni, vagy inkább szakítsd meg vele a barátságot.
2022. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!