Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan lany aki nagyn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lany aki nagyn szerelmes volt egy fiuba aki visszautasitotta, majd par ev elteltevel osszejottek? Ha igen hogy sikerult?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a legjobb haveromba lettem fülig szerelmes.Elmondtam neki,ő csak azt mondta maradjunk barátok.Oké, ellett felejtve.Nekem 1 év múlva lett egy pasim.Mikor eösször találkoztak ő rámnézett és megkérdezte h miért?Utánna elment.Este mikor hazamentem rá egy 10percre ott volt nálunk.Bejött elmondta h mióta elmondtam h szeretem azóra Utánna megcsókolt.Ma 1 hónapja h eggyütt vagyunk.

13/Lmást érez irántam.Ma

2015. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*azóta mást érez.Bocsi!
2015. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencses vagy! Sok sikert!
2015. jún. 16. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi!:)
2015. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A k. Anyád 13/L
2015. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
???
2015. aug. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!