Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akik a '80-as években voltak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a '80-as években voltak tinédzserek szexeltek a gimnáziumi évek alatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek akkor volt több szex a tizenévesek között vagy manapság,

2022. máj. 17. 09:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
29%

#21


Ez lett a következménye annak, hogy az internet világa beszippantotta őket, nem alakult ki társasági intelligenciájuk, vagy az is lehet, hogy ez a generáció alapól nem intelligens.


De nincs is jelentősége. A Z generáció, ahogy jött, úgy tűnik majd el a semmiben, és olvad bele az egyszerű emberek mindennapi, unalmas életében.


A reménység a későbbi Y generációban van, hogy mikéntjét fogja felhasználni azt a sok tudást amit szerzett a világ megjobbítása érdekében. Illetve talán az alfa generáció lesz majd az, aki kb. 30 év múlva megmenti a világot a globális felmelegedéstől.

2022. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 L.. István ***** válasza:
0%

#20: "Régen többet szexeltfk a fiatalok, korábban voltak ag első párkapcsolataik is."


Na ez nagyon nem igaz! Legalábbis itthon biztos, hogy nem!

2022. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy beleolvava abba a cikkbe, amit a #21-es linkelt, furcsa dolgok vannak benne. Egyrészt én azt hittem, hogy kb. 20 évesekről szól, erre 29 a korhatár. 😂 Na, ezek már annyira nem fiatalok. XD


Egyébként meg a cikk inkább a pasikra igaz. Azt elhiszem, hogy a pasik nehezebben ismerkednek, de a fiatal nők mindig találnak partnert. Szóval, én ezt nem tudom elfogadni.


#22 voltam

2022. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
2022. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
2022. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem sok különbség van. Manapság maximum lehetőségek száma kevesebb, hiszen régebben pl. az utcán leszólítás volt az egyik legtermészetesebb csajozási forma, de ez mostanában már nem elterjedt.
2022. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%

Hihetetlen, hogy egy linkelt cikkre, aminek az álláspontját nem én írtam és a kutatását sem csak úgy hasraütés szerűen végezték, többen is pirosat nyomnak :D


Ezek lehetnek azok az emberek akik egy időjárás előrejelzést is leszavaznak ha nem tetszik nekik XD

2022. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
En is leszavaztalak pedig rá se nyomtam a linkre, nekem itt ne reklámozgassál ha nem tudsz hozzászólni akkor tarkarongy innen
2022. máj. 18. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!