Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hogy ismerkednek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogy ismerkednek azok a tinédzserek, akik nem azok a bulizós fajták? És a bulizósak?

Figyelt kérdés

Őszintén kérdezem, tényleg nem tudom. Hogy működik ez?

Melyik nem szólítja le a másikat? Milyen helyzetben?

Akik nem bulikban és nem az interneten ismerkednek, azok hogy? Milyen más lehetőség van még?

Lehet, hogy fura, hogy ilyeneket kérdezek, hiszen ezeknek nyilvánvalónak kéne lenniük, de nekem nem azok. Pedig én is tinédzser lány vagyok.

Kérlek szépen, normális válaszokat írjatok!



2016. márc. 29. 16:39
 1/4 Nevem Don, Brendon! válasza:

Akik nem bulizósak: utca, iskola, pláza, stb.

Akik bulizósak: a fenti helyeken, meg persze bulikban


Remélem segítettem! :)

2016. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőmet 17 éves korom óta ismerem és azóta együtt is vagyunk. Én sem voltam meg vagyok az a bulizós fajta meg nagyon barátaim sincsenek, barátnőm meg az ellenkezőm kb ő elég gyakran jár buliba. Mi teljesen véletlenül ismerkedtünk meg, egyszer a postán álltunk sorba nagy sor volt és akkor ő előttem állt és mondta hogy iszonyat hogy lassan haladunk, és akkor kezdtünk el beszélgetni, ő szólított le. Amikor végeztünk akkor ugye a szomszéd kisboltba is egyszerre mentünk be ott is beszélgettünk sokat, rá pár nappal később a buszon botlottunk egymásba ott mondta hogy üljek le mellé és beszélgettünk sokat. Akkoriban jött be a facebook is kb így ott is időnként beszélgettünk, utána pár hónapig semmi, majd egyszer ugye teljesen véletlen egy autós iskolába jelentkeztünk és együtt jártunk oda ott kezdtünk el igazán közel kerülni egymáshoz.
2016. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Bulikban oda megyek a lányhoz beszélgetek velük, aztán ha olyan akkor meghívom valamire. Soha nem támadtam le őket érdeklődtem felőlük, de a legviccesebb, hogy nem igazán van sikerem pedig magabiztosan közeledek feléjük. Sajnos aki nem kérdezi meg, hogy hívják és smárolja le egyből, csak kevés lánynál ér el sikereket buliban...
2016. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én inkább a bulizós fajtából vagyok,de szórakozóhelyeken soha nem szoktam 'csajozni' :D Akkor a társaságommal vagyok,akik lányok,tehát nagyon nem keresek és nem keresnek lányok :D

De inkább szeretek beülni a Starbucksba,vagy egy sima kávézóba és kiszúrni egy lányt magamnak,kicsit szemezni vele majd udvariasan megkérdezni,hogy "Leülhetek? *macsó mosoly*" :DD Eddig mindig bevált.

2016. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!