Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöttetek össze a párotokk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a párotokkal? Elsősorban tinédzserek válaszára vagyok kíváncsi, de idősebbek is írhatnak.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hogy "vallotattok" szerelmet, vagy mi? Nagyon szeretek ilyeneket olvasni+ ötletet is meritek
2019. nov. 11. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Évek óta ismertük egymást,majd hirtelen a nyáron elkezdődött az oda-vissza lájkolgatás,figyelgettük egymást.Felköszöntött a szülinapomon majd én is őt,aztán nagy szünet és egyszercsak rám irt a semmiből.Utána pedig alakult minden magától,majd az első randi végén haza kísért és a kapunkban megcsókolt és azt mondta,hogy reméli emlékszem még arra mit mondott egyszer egy beszélgetés közben,(akkor mégcsak egy ártatlan szerencsés vagyok volt)rám nézett megcsókolt és azt mondta,hogy na ezért vagyok én szerencsés.
2019. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy egy éve ismertük egymást, de nem beszélgettünk és egyszer rám írt valami kapcsán. Egyre többet dumáltunk, egyre jobban megszerettük egymást és hát legjobb barátok lettünk a végére. Aztán elkezdtem többet érezni, és éreztem rajta hogy ő is. Például hívtuk egymást poénból, gúnyosan cicának, szívemnek, ilyesmiknek, de igazából csak arra ment ki a játék hogy hadd mondjuk ezt ki anélkül hogy kellemetlen lenne, vagy be kelljen vallani bármit. Aztán nem bírta tovább, kimondta hogy jobban szeret mint barátot, és csak azért meri ezt elmondani mert érzi rajtam, hogy én is. Összejöttünk, mindennél jobban szerettem. A távolság miatt kellett szakítanunk, mert nagyon fájt. Nem beszélünk azóta, de megígértük egymásnak, ha mást nem, minimum a barátságot folytatni fogjuk ahogy alkalmunk lesz rá. Már másba vagyok szerelmes, de szeretni még mindig nagyon szeretem, és jó emlékeim vannak vele, lelkileg soha senki nem passzolt annyira hozzám mint ő, a legjobb barátnőm sem. A legrosszabb időszakomon ő ráncigált keresztül, nagyon hálás vagyok neki :) szóval ez végülis egy boldog történet.
2019. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Megláttam az utcán, berangattam a transporterbe, hazahoztam és bezartam a pincébe. Mindig mondja hogy ne csináljam ezt meg engedjem el. Annyira tetszik a humora 😃

Kappa

2019. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!