Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szünetet kért a barátnőm van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátnőm van e rá még esély?

Figyelt kérdés
Tehát szünetet kért tőlem mert azt mondta szabályozom őt meg nem engednek neki semmit de igen igaza van megbántam csak még legalább egy hónapig nem is látom őt nem tudjuk megbeszélni így mivel mindenhol letiltott engem és beszél más fiúkkal mondta de én nem tudok beszélni egy lánnyal sem pedig én nagyon szeretem és bármit megtennék hogy vissza tudjam szerezni még akár meg is változom de vele terveztem el a jövőmet is.

2022. máj. 21. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége :(
2022. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne eroltesd…
2022. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is engedd el:((
2022. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos sokszor a "szünetet kérek" mondat arra jó, hogy talákozzon mással is, aztán ha az új srác mégsem jó, akkor visszajön hozzád.
2022. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyet kell értenem #4-el. Ha szünetet kér, az azért van, mert fél, hogy nélküled egyedül marad, és még nincs más, akivel tudna pótolni. Ha pedig tényleg szabályoztad őt, és beleszóltál, hogy mit csinálhat, akkor jobb is, ha szakítotok. Akármi lesz, és akármit csinálsz, benne ott marad, hogy milyen voltál. Mással tiszta lappal indulhatnál.
2022. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igaz, amit az előttem lévők írtak. Én is inkább hagynám.:/
2022. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy megbántják hogy valaki meg du*ja és szar lesz neki de nem tudom nagyon nehéz elengedni őt én nagyon szeretem de kezdem belátni hogy esélytelen mert már más fiúkkal találkozik ahogy kiderült.. csak szeretem és akartam egy új esélyt adni neki hisz vele terveztem el a jövőmet is :(
2022. máj. 21. 14:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el szerintem. Am se kene mar ha mas fiukkal randizgat. Te szereted o meg nem..
2022. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Engedd el, jobb lesz úgy.
2022. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Majd visszajön és sírni fog de akkor kell okosnak lenni és majd össze fog törni de hát ilyen lesz a karma kb
2022. máj. 21. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!