Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért akart nekem búcsúcsókot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart nekem búcsúcsókot adni?

Figyelt kérdés

A foglalt fiú barátom addig-addig húzta az agyam amíg belé nem szerettem. Ezt tudja is, és ennek ellenére is flörtöl. Eleinte csak nagyon enyhe módokon közeledett de ahogy telt az idő egyre többször került közel hozzám (arc, száj, mellek stb.). Akkor még tényleges félrelépés nem történt. Azt is tudta hogy nagyon szeretném a csókot. Mindig játszott velem hogy közel rakta a száját de nem történt semmi.

Azt mondtam neki hogy ne szórakozzon velem ha akar valamit, csókoljon meg. Erre ő mondta hogy egy csók neki hatalmas bűntudatot és a barátnője elárulását jelentené. Az is fáj hogy megkérdezi hogy mennyire akarom őt magamnak, majd utána közli hogy én csak a jó barátja lehetek. Mondta hogy ha smárolna velem, utána nagy valószínűséggel megszakadna köztünk a kapcsolat. Ekkor elegem lett abból hogy mindig csak ő ítélkezhet a kapcsolatokról, közöltem vele hogy ha nem fejeződik be a velem való játék akkor pedig én fogok eltűnni mellőle.

Utána mentünk vissza, mondtam hogy nem fogom többet zavarni, örültem hogy beszéltünk, és akkor mikor mentem el, visszarántott és lesmárolt. Azt mondta hogy ha így is úgyis az lesz a vége hogy nem fogunk beszélni, ad nekem egy búcsúcsókot.

Akkor nem gyötörte a bűntudat? Minek adta azt a csókot?



2022. máj. 21. 20:35
 1/6 anonim válasza:
64%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésedre válaszoljak: azért, hogy leszopd.
2022. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hogy rajta gondolkozz, felkavarja az érzéseidet, és ne tudd elfelejteni. Pedig az lenne a legjobb, ez egy paraszt volt, akit nem érdekel az, hogy mit érzel.
2022. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük a fiút, nem tudjuk megmondani hogy mi járt a fejében.

De!

Az a fiú egy paraszt volt, és csak egónövelőnek voltál neki jó maximum. Vagy egy tartaléknak. A barátnője tudja, hogy miket csinált veled?


Örülj neki, hogy vége. Te ettől sokkal jobbat érdemelsz. És a fiú barátnője is egyébként.

2022. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dregor ***** válasza:
Te kis naív lélek... meg leszel b...va. :D
2022. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szenderke ***** válasza:

#3-4-nek igaza van. Szórakozott veled, örült, hogy uralja a gondolataidat, és mikor azt tapasztalta, hogy faképnél hagyod, akkor megtette, hogy a gondolataidba beegye magát és ne tudd magad mögött hagyni.

Ez a srác uralkodni akar feletted, ami valahol egy bántalmazó attitűd. Akkor nyersz, ha betartod, amit mondtál és faképnél hagyod és nem engeded, hogy többet szórakozzon veled.

Lehet pár hét múlva megjelenik, hogy elhagyta a nőjét érted. Na azt biztosan ne kajáld be! Az ilyenek nem tudják elviselni, ha elveszítik a játékszerüket... Valamennyire a tulajdonának tekint. Ne hagyd magad!

2022. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!