Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, aki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, aki a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindketten 1. éves egyetemisták vagyunk. Kb fél éve vagyunk benne ugyanabban a baráti körben. Én kerültem be előbb. A lány nagyon segítőkész és figyelmes velem, de tudom, hogy ez még nem jelent semmit. Szerintem elég gyakran vagyunk együtt, főleg az elmúlt héten. Sokat segítünk egymásnak (pl beadandókkal, vagy zhra készüléssel), de komolyabb dolgokat is meg lehet vele beszélni. Amikor úgy adódik a helyzet, hogy egy társaságon belül kettesben maradunk, akkor úgy látom, hogy élvezi a társaságomat, és nem csak szabadulni akar tőlem. Múltkor még ki is jelentette, hogy szerinte jófej vagyok.

Nos. Tudom, hogy ezek a dolgok még nem feltétlenül jelentik azt, hogy bejövök neki.

Ettől függetlenül érdemes lenne egy adandó alkalommal félrevonni és elmondani, mi a helyzet a részemről?

Amúgy sajnos csak több hét múlva tudunk találkozni, mert vizsgaidőszak van.

A válaszokat előre is köszi, és bocsi, ha hosszú vagy zavaros lett.



2022. máj. 21. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Dugd meg.
2022. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy rögtön azzal kell előállni, hogy mi a helyzet részedről.

hívd el randizni, ebéd, mozi egyéb program, és majd alakul.

2022. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van, és venni fogja a lány is az adást, ha meg nem akkor a lány agyával van a gond, de azt nem hiszem.
2022. máj. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább beszélgessetek, legyetek kettesben, hívd el helyekre, aztán majd mondd el, ha úgy adódik.
2022. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szenderke ***** válasza:
Egyetértek #2-4-el. Nem kell letámadni. Hívd el randira, többre, beszélgessetek, ismerkedjetek, és majd alakulnak a dolgok a maguk ütemében.
2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!