Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tőlem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tőlem nem messze lakik és úgy érzem hogy nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudom hogyan mondjam meg neki mert ilyen helyzetem még nem nagyon volt. Fiúk valami tanács esetleg ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszéltetek valaha? Milyen a kapcsolatotok? Úgy érzed, hogy te is tetszel neki?

Ezek fontos kérdések ahhoz, hogy bármit is tanácsolni tudjunk.:)

2022. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen át is szokott néha jönni és egyébként jól kijövünk egymással és éreztem már úgy hogy tetszem neki
2022. máj. 22. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ebben az esetben szerintem hívd el valahová, ahol nyugodt körülmények között beszélhetsz vele erről.
2022. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg finoman tapogatózz, hogy tetszik-e neki valaki és hasonlók, mert ebből sokat leszűrhetsz.
2022. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szenderke ***** válasza:

Vedd ki a "hogyan" részt, és megkapod a választ: mondd meg neki.

De ha konkrétabb kell: "Figyelj, az a helyzet, hogy nagyon jól érzem magam veled és nagyon tetszel. És igazából szeretném, ha a barátnőm lennél."

Fontos, hogy semleges helyen legyetek, ne nálad vagy nála. Ne is üljetek be sehova, találkozzatok pl. egy parkban. Azért, hogyha elutasítana, neked is és neki is jobb, ha ki tudtok lépni a szituációból és haza tudtok menni feldolgozni a dolgot.

Ha elfogadja, akkor pedig halleluja, meghívhatod valami beülős helyre.

2022. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi király vagy így lesz
2022. jún. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!