Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Csak szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Csak szeretnem tudni hogy ki mit tenne a helyzetemben, segitetek?

Figyelt kérdés

olyan valaszokra mint "keress fel egy orvost" meg " mar el vagy rontva.." olyanokra nincs szuksegem, es ertelemes valaszokat szeretnek, ha neked nincs akkor koszi hogy elolvastad, de ne valaszolj.


szoval ne haragudjatok az ekezet hibak miatt, kulfoldon vagyok es nincs ra lehetosegem, es mostmar a magyar helyesirasom se a regi szoval boccsi...


oke, szoval a szuleim reg elvaltak es anyaval elek, 7 ev utan anyum vegre talat valakit es 6 honapja ossze is hazasodtak, es elkoltoztunkegy masik kontinensre. nehez is volt ez a hat honap, uj nyelv uj szokasok es a tanulmanyaimban se maradhattam le, mikozben valami ujat tanulok. lett 2 fogadott batyam. 6 honapja egy hazban elunk, es egyikukkel sokat beszelgettunk es elkezdtunk nagyon joban lenni, iskola utan egyutt beszelgettunk, es hulyeskedtunk. szep lassan megismertem ot es a velemenyet a legtobb dologrol. persze ez kolcsonos volt. minden amit eddig csinaltunk kolcsonos volt... nemreg meg annal is elkezdtunk kozelebb lenni mint ami eddig volt. majd megcsokolt... eloszor nagyon ossze voltam zavarodva, de ezt is meg tudtuk beszelni, ahogy az osszes tobbi dolgot. szep lassan a testveri kapcsolatbol atkerultunk egy masikba... szerelmes lettem.. o is hasonlot erez, ezt is megbeszeltuk... a korkulonbseg szerintem pont a hataron van, viszont a felnottek szamara ez teljesen normalis... a masik dolog, a batyam most megy egyetemre, nem sokat fogunk beszelni, es az egyetemi evek amugy is nagyon jok... azthiszem hogy szerencsesek vagyunk mert mindkettonk csaladja nagyon jo emberekbol van, de mindenkinek van problemaja. nem tudnak a nelkul elni hogy mit gondolnak a masik emberek... pontosan ezert nem gondolom hogy elfogadnank amit szeretnenk... de en szeretnem... mert nem gondolom azt hogy ez csak egy egyszeru tini szerelem lenne... meg a legrosszabb napjainkon is mindent meg tudunk beszelni es nagyon jol kijovunk. es el tudom kepzelni magunkat egyutt, es nagyon szeretnem ha ez megtortenne, de megis olyan lehetetlennek tunik.... nincs sok penzunk, nekem van egy hazam amit egy even belul el tudok adni, de nem kapok erte sokat, es a szuleink nem fognak nekunk ezek utan segiteni... ertelmes valaszok ? valaki? kepes lenne valaki egy olyan eletben elni amit nem akar csak hogy rajta kivul mindenkinek tettszen? kerlek segitsetek, elore is koszi :)



2016. ápr. 25. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem próbáljatok meg valah elmondani a szüleiteknek, ha elfogadják, akk sokkal egyszerűbb lesz, ha meg nem akk utána is tudtok gondolkodni, h mit tegyetek, majd kiraksz egy másik kérdést :D

De én szurkolok nektek, és ne adjátok fel ;)

2016. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval a fogadott bátyádba vagy szerelmes? Szerintem azzal nincs gond. Én cserediák koromban az ott lévő húgomba lettem szerelmes, ő is viszont szeretett, és amikor kiderült, a család leváltott és utazhattam califroniából georgiába.
2016. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen szeretnenk megmondani, csak ugy gondoltuk hogy akkor mikor majd en is egyetemre megyek es akkor ugy talan egyszerubb lenne mert mar egyikunknek a szuloje se szolhatna bele mert mar nem vagyunk kiskoruak, es koszi az ertelmes valaszt, nagyon sokat jelent :)
2016. ápr. 25. 17:04
 4/9 anonim válasza:
Nem nagyon ertem a veget. A szuleitek tudjak mar?
2016. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 mi ugy tervezzuk hogy utana elkoltznenk californiaba..

koszi a valaszt neked is! :)

2016. ápr. 25. 17:06
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 nem, nem tudjak csak tudom hogy nem fontos kerdesekbol is milyen nagy ugyeket tudnak csinalni... ezert nem hiszem hogy megertenek... boccsi ha nem erted, probvaltam leirni csak olyan sok minden kavarog most a fejemben, es annyi mindent akartam irni... boccsi ;)
2016. ápr. 25. 17:08
 7/9 $pumika$ ***** válasza:
Figyu sztem több lehetőség is van.. az egyik hogy amíg a "bátyád" egyetemen lesz, neki ezek talán a legizgalmasabb évei lesznek a kapcsolatok szempontjából, mert ott lesznek a haverok, a bulik, a csajok, és lehet hogy neked is jobb lenne úgy felfogni mint egy egyszeri kis futó kalandot, mert nem tudhatjátok hogy találkozik e egy olyan lánnyal akibe teljesen belehabarodik és ő ebben a korban boldogabbá tudná tenni, és akkor te óriásit koppannál... szerintem amúgy nem lenne gond veletek de elképzelhető hogy a szüleitek máshogy gondolkoznának erről... a másik lehetőség hogy elmondjátok nekik és a véleményüktől függően együtt lesztek vagy ha nem adják áldásukat rátok akkor felfogjátok úgy hogy ennyi volt... de szerintem a titkolózás kizárt
2016. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! :)
2016. ápr. 27. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lett a 'vége'?

A bátyád elment egytemre, és ott jól érzi magát.

Vagy előtte még összejöttetek - és azóta is együtt vagytok?

Én attól is függővé tettem volna a helyedben, hogy Te hány éves vagy. 14 évesre azért még sokat kell várni...

2017. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!