Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen szerelmes vagyok TheVR Janiba. Hogy segítsek a helyzeten? Már nekem rossz.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Már kb 8 hónapja tart ez az állapot. Nagyon belezúgtam Janiba, de annyira, hogy sokszor elképzelem, hogy együtt vagyunk és leírom úgy egy napomat mintha vele töltöttem volna. Minden reggel úgy megyek suliba, hogy ráírom a csuklómra, hogy Jani. Az összes videojukat megnéztem, de mindig és mindig ujra nézem. (Kivéve amiben csak Pisti látszik, mert ő nem jön be). Ki is nyomtattam róla képeket, amiket kitettem a szobámba. De már kezdem rosszul èrezni magam, hogy semmi fiú nem érdekel, sőt, aki Jani előtt tetszett évfolyamtársam, már le is pattintottam mert nem olyan mint Jani. Mit tegyek? Menjek el VR találkozóra és csináljak vele közös képet és rajongjak tovább? Szívem szerint ezt tenném, de tudom ez nem normális. Pszichológus kéne emiatt már?
2017. máj. 29. 18:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Mai viccesember :)
2017. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma láttam Janit...xDD

Lehet csak ideiglenes rajongás nyugi.

Amúgy idősebb nálad és barátnője is van, ha jól tudom. :D

2017. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Jöjjél rá hogy rossz az ízlésed.
2017. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
/kill
2017. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem rossz az ízlésem. Hogy lenne már ideiglenes, ha 8 hónapja tart? Baràtnője van... Az még semmit nem jelent. Szakítani mindig lehet, szóval ez nem nyugtat. Hol láttad Janit? :0 de jo neked.
2017. máj. 29. 19:30
 6/30 anonim ***** válasza:
Szia :) Ma volt fent pesten. Volt szerencsém rgy képet kérni tőle! 😄
2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
És élőben is olyan kis jófej aranyos? :$
2017. máj. 29. 19:36
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én Debrecenben láttam, nem messze a lakásától. :DD

Amúgy így nem tudhatod, hogy milyen a személyisége, lehet másmilyen, mint amit mutat...(Jó ezt én sem gondoltam komolyan, Jani jó fej! xDD)

2017. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Inkább Pisti lehet más mint amit mutat. Alattomos. Remélem Janit nem rontja el.
2017. máj. 29. 19:51
 10/30 anonim ***** válasza:
Kicsit fáradtnak tűnt, de amúgy nagyon kis kedves aranyos. És felismert PlayIT ról :O
2017. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!