Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni szerelemmel?

Figyelt kérdés

Éreztétek már azt, hogy egyszerre két embert szerettek? Egyáltalán lehet két emberbe is szerelmesnek lenni?

Mi a véleményetek erről?


18L



2022. máj. 24. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet
Nem, nem lehet
Nem tudom
Talán
32 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Esetleg írjátok le, hogy miért gondoljátok azt amit. Csak kíváncsi vagyok.
2022. máj. 24. 18:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva nem. Egyáltalán nem lehet. Én 5 évig halálosan szerelmes voltam egy nőbe akivel jó ideig együtt is voltam és ez idő alatt, még csak gondolati szinten sem létezett senki más. Az igazat megvallva még azóta sem. Nem vagyok túl öreg, sem tapasztalt (26.) Azt is tudom, hogy vannak olyan sztorik, miszerint sok kapcsolat így fut zátonyra, hogy egyszerre több embert szeret valaki és képtelen elszakadni egyiktől, másiktól az illető. Én még ilyen régi módi ember vagyok, hogy a szerelem két ember között valósul meg. Ha van harmadik személy, ott már gond van. 🙂
2022. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképp gondolom amúgy, mégis néha úgy érzem, hogy két férfire is romantikusan gondolok. Nem vagyok együtt egyikükkel sem, talan éppen ezért, hiszen nem szeretném sem őket sem magamat tönkretenni. De azt hiszem, ha egyszer két fél összejön, akkor oda nem fér be egy harmadik.
2022. máj. 24. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez biológiailag nem lehetséges. Ha két emberbe vagy "szerelmes", akkor az nem igazi szerelem.
2022. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, valószínűleg sokkal inkább a kedveles fázis.
2022. máj. 24. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Persze, nyilván nem kizárt, hogy vonzódj egynél több emberhez, viszont mint szerelem, az szerintem már más. De ugye mint mondtam csakis magamból indulok ki. 🙂🙂 Egyszerűen én nem tudom elképzelni, hogy szerelemmel egynél több embert szeress (fontos, hogy úgy, ha már együtt vagy vele persze), talán azért is mert bármi volt, számomra csakis egy személy létezett, mindenki más csak árnyék volt.
2022. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan jó ezt olvasni, hogy még vannak olyan férfiak és nők, akik ha benne vannak egy kapcsolatban, akkor tényleg csak a partnerük létezik és nem futnak más után.
2022. máj. 24. 19:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is elég ritkán hallok ilyenről és ilyenkor elgondolkodom, hogy a többség tényleg nem értékeli már az igaz szerelmet sem, csak a strigula, a minél több "kaland" és a komolytalan ide oda élet vezérli őket. Persze tisztelet a kivételeknek mindig. Mindig.😁😁
2022. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Sokan vannak még így, ne aggódj.
2022. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki képes rá, valaki nem. Szerintem az emberek többségének nem, mert inkább választanak egyet, viszont elvileg lehetséges.
2022. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!