Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem van eddig csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van eddig csak rossz tapasztalatom a szerelemmel?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer voltam szerelmes, azaz egyszer voltam és most is az vagyok.

Ez alatt nem azt értem, hogy eddig két lány jött be egész életem során, de kettő iránt tudtam komolyabb érzelmeket táplálni. (Egyébként 4,5 különbséggel történt)

Az egyik viszonzott is volt, a mostani nem, de egyszerűen mindkettőnél olyan mértékű fájdalmat tudok tapasztalni, amit az élet más területein sohasem.


2020. márc. 9. 20:13
 1/3 Stark2000 ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túl reagálod. Értem, hogy fáj és nem jó érzés, de két eset miatt ne könyveld el azt, hogy rossz tapasztalataid vannak. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy kétszer próbáltam eddig pótkerék nélkül biciklizni, mindig elestem, rosszak a tapasztalataim. Egyik legnehezebb dolog, hogy kifogj olyas valakit, akivel be is jöttök egymásnak, illetve tudtok párként "működni". Az emberek bonyolultak, a kapcsolatok is azok. Ne csüggedj, mert pár alkalom után sem jött még össze. Személy szerint a hatodik lány mondott igent, amikor is lett elsőnek kapcsolatom.

Hidd el, más is szenved el borzasztó fájdalmakat ezzel kapcsolatban, ez ilyen sajnos. Tapasztalgatni kell, tapogatózni, hogyan működnek ezek a dolgok és az emberek. Egyből nem sikerülhet minden.

2020. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek h a szerelem nem csak pozitív. Én jelenleg is szerelmes vagyok az illető pedig viszontszeret és együtt is vagyunk. Még sem egy állandó felhőtlen boldogságot érzek hanem folyamatosan új kicsi problémák merülnek fel. Csak a szerelem ezt akkor is felülmúlja.

16/L

2020. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"olyan mértékű fájdalmat tudok tapasztalni, amit az élet más területein sohasem"

javaslom h tedd a töködet egy satuba és pörgesd meg érezni fogsz erősebbet :D

2020. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!