Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elengedni a fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni a fiút több mint 6 hónapja hogy szakítottunk egy osztalyba jarunk es nem tudom el engedni neki azota van mar barátnője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológus
2022. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Például tanulj meg helyesen írni.
2022. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Paprikáskrumplit
2022. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
egyél csokit
2022. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez gondolom idővel elmúlik, és talán találsz mást, de ha úgy érzed akkor menny el a pszichológushoz.
2022. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, hogy csak most látom az üzeneted. Azt is, ami történt. Nekem van egy ötletem, de nem biztos, hogy a szüleidnek tetszeni fog:


Válts iskolát.


Nem azért, hogy elmenekülj a probléma elől, hanem mert egy szakítást megemészteni sokkal egyszerűbb, ha nem látod a volt párodat. Ha érnek más ingerek, másokkal veszed körbe magad és más foglal le minden egyes nap, akkor könnyebb.


Ha minden nap ezt a fiút látod és nézegeted, akkor te maradsz az örökös "bárcsak összejönne újra velem" csaj, miközben neki barátnője van.... És lemaradsz a saját életedről, neked is lehetne egy jó pasid, akivel boldog vagy.


Persze, ha nem akarsz váltani egy ilyen dolog miatt, azt is teljesen megértem. Ez csak egy ötlet volt, remélem tudtam segíteni.

2022. szept. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!