Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel olyan 16 éves korunkban kavartunk. Igazság szerint nem történt semmi, csak beszélgettünk hónapokon keresztül, de mivel nem lépett azt hittem, csak szórakozik velem, és összevesztünk. Volt még pár olyan dolog, hogy nem vállalt be a barátai előtt, meg pár hasonlóan bántó dolog. Nekem ez már sok volt, és mondtam, hogy jó akkor ne beszéljünk többet. Ő próbált lebeszélni erről, de hajthatatlan voltam, és megszakadt a kapcsolatunk évekig. Egyszer kétszer próbált kibékülni, de nem hagytam, mert nagyon sértett az a rejtegetés, amit eljátszott velem. Ha iskolában találkoztunk nem is köszöntünk egymásnak, meg semmi. Na viszont azóta eltelt három év, és véletlen összetalálkoztunk egy buliban. Elkezdtünk dumálni, és kiderült, hogy neki az volt akkor 16 évesen az első alkalom, amikor valaki viszonozta az érzéseit, és nem tudta hogy kezelje. Elbénázta, és bocsánatot kért, mondta hogy sokáig nem tudott túllenni rajtam az eset után, azért próbálkozott a kibéküléssel, de persze érti, hogy miért nem hagytam. Ez teljesen meglepett, de elfogadtam, és tök jól összehaverkodtunk. Azóta egy csomó helyre hívott el kettesben találkozni. Sokkal érettebb lelkileg, nagyon kedves, ami azért furcsa, mert ő alapjáraton elég tuskó tud lenni, ha nem veszi észre magát, de velem nagyon kedves. Néha fel is hív, voltunk már együtt kajálni, vásárolni, csak úgy beszélgetni, de nem nyomult rám, pedig szeretném. Nem friendzoneolt vagy ilyesmi. Mondta, hogy még soha nem volt kapcsolata, tapasztalata másokkal, utánam egyetlen egy csaj volt aki rámászott egy bulin, de mondta, hogy azt nem bírja amikor így hirtelen letámadják. Szerintetek van még esélyem nála? Nekem kéne valahogy finoman jelezzem, hogy lehetne ez több is?

19 L


2022. máj. 28. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még van esélyed. A legjobb döntés szerintem az lenne ha finoman rákérdeznél hogy mit gondol rólad

Amúgy meg szerintem nem véletlen hívott el kettesben találkozni szóval hajrá

2022. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet esélyed.:)
2022. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Persze van, szurkolok nektek! :))
2022. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!