Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok egy 20+os paliba, de én csak 16 vagyok, ez baj?:c

Figyelt kérdés
Kezdeményezni szeretnék nála, de félek hogy a korkülönbség miatt nem érdekelném...

2022. máj. 28. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Én 25 évesen szerelmes voltam egy 16 éves lányba, aki visszautasított sajnos. Jelenleg 28 vagyok és még mindig vonzódom a 16-19 éves korosztályhoz. Szóval szerintem egy próbát megér, mert itt-ott lehet találni olyan pasit, aki vonzódik a korosztályodhoz 20 év felett is. Én is csak azért nem kezdeményezek már ennél a korosztálynál, mert azt hittem, hogy már nincs senki, aki tizenévesen vonzódik a huszonévesekhez.
2022. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Figyu, nem kell félni. Igen lehet, hogy elküld. Mindenkit elküldenek egyszer kétszer az életben. És igen fáj az embernek, de ha ettől félve nem adsz jelet neki, mindíg fog benned motoszkálni, hogy lehet hogy kár, hogy kihagytam.

De neked kell dönteni, felkészülni és adott esetben túllépni rajta.

Kívánom hogy jólessen azért minden.

2022. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Egy próbát megérhet. Én nem fűznék hozzá sok reményt, de mindenképp próbáld meg. Szerintem is kicsit nagy a különbség, de ez még teljesen elfogadható, ha kijöttök egymással.
2022. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy kicsit azért baj, szóval vigyázz, nehogy visszaéljen a helyzettel.
2022. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjátok már ezt a "visszaél a helyzettel" hülyeséget mindíg.

Amikor mindketten benne vannak, amit hőseink "visszaélésnek" neveznek, akkor az nem az. Ott akkor mindkettőnek kell a "visszaélés". Hogy utána mi lesz, az is mindkettőn múlik.

Hát akkor ?

2022. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

#5 Visszaél a helyzettel = megdugja a csajt és lelép.

Igen, ez sokszor előfordul, sajnos.

"Amikor mindketten benne vannak, amit hőseink "visszaélésnek" neveznek, akkor az nem az" - Persze, az elején mindketten benne vannak, csak aztán a emberke lelép, a lány meg sok esetben lelkileg sérül.

2022. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szenderke ***** válasza:
0%

Megpróbálkozhatsz vele, de ha értelmes felnőtt férfi, akkor el fog utasítani. Nem tartom egészségesnek, amikor valaki a kiskorúakra bukik. Ha valaki jönne a 14 éves beleegyezési korhatárral, annak az a válaszom, hogy rengeteget elmond a Magyarországi helyzetről az, hogy 14 éves kor ez a határ... A tinikor az egyik legkaotikusabb kor, ilyenkor a legsérülékenyebb és legbefolyásolhatóbb az ember. És van aki ezt ki is használja.

Lehet, hogy szerelmesnek érzed magad, de még kiskorú vagy, hidd el, ha eléred a 20 éves kort teljesen másképp fogod látni a világot, és ahogy idősödsz egyre kevésbé fogod rendben tartani azt, ha valaki felnőtt férfi létére tinilányokat hajkurászik...

2022. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!