Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha elkezdem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha elkezdem utálni azt akit nagyon kedvelek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre, hogy tetszik valaki, de amióta nem beszélünk azon kapom magam, hogy utálom azért amiért nem ír, vagy amiért nem akar találkozni. Mit tegyek?

2022. jún. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld elfelejteni
2022. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is megutáltam sok olyat, akit kedveltem, habár nem ilyen okokból. A legrosszabb az egészben, hogy egyébként legbelül még mindig kedvelem őket picit és örülnék, ha újra olyan kapcsolatunk lehetne, mint volt.
2022. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem inkább védekezési mechanizmus, elhiteted magaddal, hogy utálod az illetőt, hogy kevésbé fájjon az elutasítás. Úgy csinálsz, mintha utálnád, de valójában nagyon is szereted, csak könnyebb abban a tudatban élni, hogy már nem érdekel a dolog, még ha ez nem is igaz.
2022. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy magadat véded a csalódástól mert a szíved mást mondd mint az agyad, az eszed látja hogy játszik veled és nem vagy neki fontos.

Mert aki fontos arra mindig van időnk a többi csak kifogás és kész.

2022. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!