Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri barátoknak maradni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri barátoknak maradni valakivel aki visszautasított?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy úgyis csak azt remélném hogy meggondolják magukat. Valakinek ez összejött így? Vagy jobb elengedni?

2022. jún. 8. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ. Én máig nagyon jóban vagyok egy lánnyal, aki visszautasított. Mondjuk mi akkor egy suliba jártunk, így mindenképp beszélnem kellett vele. Meg nekem így könnyebb is volt, úgy éreztem, hogy "legalább" barátok vagyunk és később elfogadtam, hogy ez ennél nem is lehet több. De ha úgy érzed, hogy nem tudnál így továbblépni, akkor inkább hagyd szerintem.
2022. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudni.

Nekem van olyan lány barátom, aki anno visszautasított. Nem mondom, hogy utána néha nem volt olyan, amikor kellemetlenül éreztem volna magam (pl. amikor én még szerelmes voltam belé, neki meg pasija lett), de hosszabb távon azt mondom, megérte, hogy barátok lettünk. Most a legjobb barátom, akivel minden hülyeséget meg tudok beszélni. :D

2022. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nem tudnék jó barát lenni ezek után, csak ilyen "fake friend", aki a lehetőséget várja, ez pedig nekem és neki se jó.:/
2022. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anna0806 ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy hogyan váltatok el egymástól azután a bizonyos beszélgetés után. Nekem eddig kettő hasonló esetem volt. Leszögezem, hogy mindkét srác az osztálytársam

és mindkét srác felé én nyitottam. Az egyik sráccal tekintve, hogy csak egy érzelmi fellángolás volt egész jól váltunk el és azóta is sokat dumálunk. Nem nevezném közeli barátoknak magunkat, de jóban vagyunk és úgy tűnik itt nem volt rá hatással az őszinteségem. Ez volt asszem tavaly nyáron.

És van egy másik srác, akibe szerelmes vagyok és akivel szintén beszéltem. Fantasztikus barátok voltunk/vagyunk. Mindig számíthattam rá és ő is rám. Borzasztóan szőrös barátság van köztünk. És most, hogy én elmondtam neki mindent attól félek ez már sohasem lesz ugyanaz. Ő azt mondta meg akarja tartani és menteni a barátságunkat, de én rettegek tőle, hogy ha újra találkozunk elkerülhetetlen lesz, hogy megbeszéljük a dolgokat. Vele azt hiszem már nem tudnék újra csak barát lenni. Ez bennem ahhoz túl mély és túl intenzív volt.


Ha úgy érzed nem tudnál csak egy barátja lenni szerintem hagyd. De ha azt gondolod, hogy működhet akkor próbáld meg.

2022. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anna0806 ***** válasza:
70%
Négyes vagyok. Hülye autocorrect nem szőrös hanem szoros... Bocsi
2022. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, mert lehet még késsöbb esélyed.
2022. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!