Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korona utáni első tali?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korona utáni első tali?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel novemberben kezdtünk el beszélgetni. Akkor még előtte egyszer futólag találkoztunk, de azóta nem mert közbe jött a korona. Viszont összejöttünk már több mint egy hónapja.

És mivel fiatalabb nálam egy évvel, ezért nem tudom, hogy korona után az első talin mi fér bele? Meg az ciki ha mondjuk én kezdeményezek? (privátba írok még ha kell)



2020. ápr. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Irhatsz privàtba . Jöhet
2020. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irj
2020. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, a fiú milyen személy. Ha visszafogottabb, akkor kezdeményezz nyugodtan, biztos jól esne neki:)
2020. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz privátot, szívesen segítek
2020. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!