Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ő is szeret engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is szeret engem ugyanúgy mint én őt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, az osztálytársam, szingli lány. kb. 1 éve lettem szerelmes belé. külön dolog hogy 3.ik osztályban fociztam a haverokkal, odajött és mondta hogy szerelmes belém. már nem nagyon emlékszek de ha jol emlékszek elmondtam egy haveromnak ezt a dolgot és sirt és utána már nem szeretett.

Azóta nagyon eltelt az idő, és én lettem szerelmes belé. Én próbálok úgy viselkedni mellette hogy észre vegye hogy szeretem. Úgy látom ő is szerelmes belém de lehet hogy szimplán csak kedves, vagy jó barát.

ezeket csinálja: Azt mondja hogy az osztályban nekem van a legjobb hangom(mert énekeltem egyszer) Meg ha kérek tőle valamit másnak nem teszi meg csak nekem (vagy nem látom) és egyszer mentem haza suliból ő meg messziről köszönt nekem hangosan hogy (sziaa ....)

Meg mindig kedves velem, órán ha ránézek akkor szemezünk egy kicsit, néha rám is mosolyog.

Én bevalljam neki hogy szeretem? nem akarok megint szomorú lenni mert már egyszer voltam ilyenért, mert barátnak lettem hagyva egy "nagy Ő"-nek nevezett lánynál.

Ha megint visszautasitanak, vagy barátnak hagynak, jobban szomorú leszek.

Megmondjam vagy ne? vagy várjak hogy hátha ő mondja hogy szeret és akkor mondjam? vagy ne várjak mert késő lesz? mindenkitől köszönöm a válaszokat.



2022. jún. 11. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem még általánosiskolások vagytok?

Mindenesetre semmiképp ne így állj oda elé, hogy "szeretlek/szerelmes vagyok beléd". Ha úgy érzed, hogy bejössz neki, akkor mond neki, hogy tetszik neked ő vagy hívd el randira, de ha jól értem barátok vagytok. Mondjuk ennyi jelből nem egyértelmű, hogy bejössz-e neki, de megpróbálhatod.

2022. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm a tanácsot
2022. jún. 11. 10:56
 3/3 anonim válasza:
Na? Mi történt? Egyébként hány évesek vagytok?
2022. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!