Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert érzek még mindig ugyanug...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert érzek még mindig ugyanugy mint az elején? Hogyan engedjem el végleg?

Figyelt kérdés
Volt egy lány az életemben..nagyon szerettem és fontos volt nekem..mindent megtettem érte,ő volt az életem..de megcsalt 2x is,hazudott többször,átvert,megalázott,kihasznált,hagyta hogy szenvedjek,belém rugott párszor és kidobott azzal az indokkal 4 hónap utan hogy egyszerűen megunt és nem tehet róla...hiaba haragszok rá és utálom ezért amiert ezt tette velem es tönkre tett,még mindig azt érzem mint az elején..azt érzem h ha lenne lehetőségem rá,újra össze jönnék vele..még mintha ezek után is éreznék valamit felé...ha eszembe jutnak a közös emlékek egyszerűen sirva fakadok..és minden rá emlékeztet..azt hiszem valami baj van velem..hogy felejtsem el minél hamarabb? Mivel köthetném le magam vagy terelhetném a figyelmem? Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire? 15/f

2017. aug. 5. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra a dolgokra amiket tett veled és ne a jókra. Hiába szereted és hiába akarnál vele újra összejönni ő már nem akar veled lenni és kész. Ha most megcsalt akkor bármikor megteheti ezt és az csak jobban fog fájni.
2017. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Menő manó43 ***** válasza:
100%
Én a te helyedben bármi stressz vagy gondolkodás nélkül tovább lépnék. Az életed egy fejezete lezárult, ezzel nincs mit tenni. Én a helyedben az ebben a kapcsolatban szerzett tapasztalataimat használva keresnék egy hozzám jobban illő személyt.
2017. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!