Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszik nekem, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszik nekem, vagy nem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Van egy fiú osztálytársam, aki évek óta szerelmes volt belém, de nekem nem tetszett, még beszélni se beszéltünk. Pár hónapja elkezdtünk írogatni, de azt is én kezdeményeztem. Még mindig nem beszélünk, az valahogy nem megy. Állítólag néhány hete "kiszeretett" belőlem. Valamért ez nagyon zavar. Nagyon sok lány van körülötte pedig nem mondanám azt hogy jó néz ki. Mintha elkezdett volna érdekelni engem. Lehet hogy a belső tulajdonságai miatt. Most nem tudom mit csinàljak, mert ha már nem szeret megértem mivel elég világosan megmondtam neki hogy én nem úgy nézek rá. Amióta már nem szeret, szinte mindig hajnalig ír nekem. Annyira zavar hogy nem tudom mit érzek, de szerintem ő se tudja. Mintha féltékennyé akarna tenni.


Valakivel hasonló? Vagy csak vélemény?



#tetszés #Még mindig tetszek neki?
2022. jún. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Bizonyos körökben már régen ismert tény, hogy egy férfi népszerűségét a nők körében nagyban befolyásolja az, hogy mennyire népszerű más csajoknál. Ha van egy pasi magában, lehet nem lesz vonzó, de ha ugyanez a pasi nőkkel van együtt, akkor más nők is vonzódni fognak hozzá. Ezen kívül, ha egy pasi nem tapadad egy nőre, akkor lehet, a nő fog elkezdeni érdeklődni iránta.


A visszautasítás, és a más nők felé való nyitás remek húzás volt a sráctól, bár nem biztos, hogy kidolgozott stratégia alapján cselekedett. Lehet, tényleg úgy alakult, hogy már nem kellesz neki.

2022. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es köszi az értelmes választ.

2-es ...

2022. jún. 11. 16:37
 3/8 October15 ***** válasza:
36%

Szögezzük le: amikor ebben a témakörben bárki "stratégiáról" beszél az vagy pszichopata [tehát irreleváns a válasza bármilyen érzelmi kérdésben], vagy valami PUA incel származék tehát szintén irreleváns. :D


Mintha féltékennyé akarna tenni, kiszeretett belőled meg a többi hülyeség:

Vaaaaaagy esetleg az is előfordulhat, hogy nem te vagy az alfája és omegája a körülötted folyó eseményeknek.

Példának okáért ugyanezen eseményeket úgy is lehet magyarázni, hogy mivel visszautasítottad ezért ilyen értelemben igyekszik békénhagyni téged ami egy normális reakció. Más részről olyan nincs, hogy áh oké 2 hét alatt kiszeretek valakiből úgyhogy ha már lett rá lehetősége akkor tartja veled a kapcsolatot. Más részről mivel ki lett kosarazva ezért mostmár nem kell igazából foglalkoznia azzal, hogy ne tegyen félreérthető dolgokat más csajok közelében szóval teljes nyugalommal elütheti az időt velük is.

Vagy szimplán eddig is elvolt velük csak téged most kezdett el zavarni.


Nyilván lehet hogy mivel jobban megismerted ezért elkezdett érdekelni és ezért vagy féltékeny, de az is lehet hogy az irritál hogy ilyen gyorsan dobta a kérdést. [Amit nyilván nem tett meg, vagy ha mégis akkor alapvetően nem volt szerelmes max vonzalmat érzett ami meg hát nem ugyanaz a kategória.]


Ennyi alapján senki nem fogja megmondani, hogy melyikről van szó. [Már ha ad egy picit is arra, hogy legalább egy minimális bizonyossága legyen abban amit leír.]


2 kézenfekvő megoldás is kínálkozik így a kérdés különösebb ismerete nélkül:

Saját magad tisztába rakod hogy mit és miért érzel. [Ha van valami értékelhető önismereted akkor ezt pár nap alatt összehozod egyedül. Ha nincs akkor meg ott vannak a barátok vagy igazából bárki aki nem teljesen fogalmatlan és némi bizalmat megtudsz neki szavazni.]


A másik megoldás még egyszerűbb, beszélj vele és előbb-utóbb kiderül hogy ki hogyan áll a másikhoz.


Amúgy is ezt hogy sikerült összehozni? Mármint azt hogy osztálytársad, messengeren vagy idk hol írkáltok de nem beszéltek egymással?

2022. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdés ugye az volt, hogy neked tetszik-e. Az a helyzet, hogy bármennyit is írsz erről, ezt csak te tudhatod. Azt megkérdezhetem, hogy miért kezdeményeztél vele beszélgetést? Nem az volt ennek az oka, hogy tetszett neked?

Azt írtad, hogy rosszul esik neked, hogy már nem szerelmes beléd. Ezek alapján azt gondolom, hogy tetszik neked. Viszont ennek az lehet az oka amit #1 is írt, hogy csak azért kezdett el tetszeni neked, mert a többi lánynak is tetszik.

2022. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: azért írtam neki, mert az összes barátom és az ő barátai is ezzel idegesítettek hetekig. Azt nem értettem hogy mért nem ő ír.
2022. jún. 11. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

"Szögezzük le: amikor ebben a témakörben bárki "stratégiáról" beszél az vagy pszichopata [tehát irreleváns a válasza bármilyen érzelmi kérdésben], vagy valami PUA incel származék tehát szintén irreleváns. :D"


Szögezzük le akkor pontosabban dolgokat:


1. A PUA eredetileg 2000-es évek amerikájában underground közösség(ek) volt(ak), ahol olyan férfiak osztották meg egymással a csajozási tapasztalataikat, akik aktívan benne voltak a témában. Állandó témájuk volt az, hogy miként legyenek sikeresebbek.


Az incel közösség ezzel szemben a 2010-es években keletkezett, amit olyan pasik alkotnak, akik feladaták a csajozást. Állandó témájuk a depresszió, az önsajnálat, a prostitúció, stb. Ezek miatt egy PUA fórumról már tiltják az embert, mert arra felé nem komázzák a negatív gondolkodást.


2. Tetszik, nem tetszik, az életben az lesz sikeres, aki megfelelő stratégiát tud kidolgozni. Mivel az élet egy játék, és aki nem tud jól játszani, az veszít. A szexuális szelekció kirostálja a génjeivel együtt, pont. Felesleges romantizálni a dolgokat, mert végső soron az ember is algoritmus alapján működik. Ezt már igazolták.

2022. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:

6.: Hát ha a sikeresség abban rejlik, hogy hány 85-öst bszol át a palánkon a nemlétező státuszodat pörgetve az ujjadon [nem szó szerint kell érteni, csak értelmieskedek itt egy kicsit :)] akkor ja szükséged van a stratégiára ahhoz hogy legalább dughass párat, ezt nem tagadom. Amit tagadok az az hogy ép érzelemvilágó ember ilyet megcsinál.


Ha mondjuk egy PUA kib*ssza magát és növeszt valamennyi személyiséget meg önértékelést akkor qrvára nincs szüksége arra hogy PUA legyen a továbbiakban mert hát onnantól már egy funkcionáló emberi lény a "stratégiák" nélkül is.


Nyilván a tervezés fontos mondjuk egy állásinterjún, de aki ugyanezzel a mentalitással akar csajozni... na az tényleg pszichopata. [Jó technikailag csak egy mocskosul sérült önértékelési zavarokkal küzdő személyiség és az igazi pszicho az az aki ezt a szart tanítja, de gondolom értjük a lényeget így is.]

2022. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 October15 ***** válasza:
PS.: Ha esetleg nem lenne meg valakinek a referencia a "85-ös" az IQ-jára utal lásd Alien. :D
2022. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!