Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet valakit megpróbàlni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet valakit megpróbàlni elfelejteni úgy, hogy lefekszem mással?

Figyelt kérdés
Visszautasított egy sràc, akit mèg mindig szeretek, ès nem tudom őt elfelejteni. Ugyan mèg viszonylag friss a dolog, egy hónapja történt. Nekem a szex nem megy érzelmek nélkül, de van egy másik sràc, aki oda van èrtem, de látszik, hogy csak szexet akar, ès nem is vonz úgy belsőleg, mint ő... Viszont, a nőisègem is nagyon megsínylette ezt az egészet, ès úgy érzem nèha, hogy szükségem van erre, de fèlek, hogy ez csak tovább traumatizàlna, mert a lelkemet nem tudom megerőszakolni..
2022. jún. 15. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2022. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Érzelmi stresszt nem lehet fizikai tevékenységgel levezetni, csak maximum arra az időre el tudja terelni a figyelmedet. Érzelmi problémákat érzelmi munkával lehet megoldani.
2022. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De màr százszor végig ràgtam magamat rajta, ès semmi nem segít, nem múlik a fájdalom.
2022. jún. 15. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
#3 Mert idő kell hozzá.
2022. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem javasolnám.
2022. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Persze
2022. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
csak ha velem fekszel le
2022. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmi esetre sem. Hagyj még magadnak időt!
2022. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
szekunder szégyen...
2022. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!