Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy fiúba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiúba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem azt érezni hogy szerelmes vagyok egy fiúba. Én z-s vagyok, ő a-s. A legjobb barátnőm a fiú barátjába szerelmes már lassan 1 hónapja. Írtam Messengeren a fiúnak akibe szerelmes vagyok. (nevezzük K-nak ) Csak a telefonom nem küldte át az üzenetet hiába próbálkoztam. Megkértem a barátnőmet kérdezze meg K barátját van e K-nak Vibere, hátha ott tudok neki írni. Azt mondta van. Megbeszélték hogy megadja K telefonszámát, de nem mondja el K-nak hogy nekem kell. Utána írta a barátnőm szerelme hogy elmondta K-nak hogy szerelmes vagyok belé. Nagyon szomorú és ideges lettem és letiltottam a Messengerről K-t és töröltem a beszélgetést. ( az üzenetet amit nem küldött át a telefonom ) Viszont azóta nem tudom K-t sehol sem elérni, mindig rá gondolok, a múltkor róla álmodtam, még mindig nagyon szeretem. Csak egy baj van. Itt a nyári szünet és szeptemberig nem láthatom.😭😭😭 Mit csináljak?
2022. jún. 20. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nézz ki jól.
2022. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
k mint kutya xddf
2022. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ja, most látom, K-val nem jött össze.


Keress mást.


#1 voltam.

2022. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
K mint kelkáposztástalaníthatatlanságoskodásaitokért
2022. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
k mint ku.rva
2022. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyre jobbak a kommentek, főleg a 4-es😅

Na de én akkor válaszolok neked, remélem kicsit segítek, én is voltam hasonló szituban.

Szóval először is, ugye a drága K megtudta a dolgokat, na de, ő erre mit szólt? Mit reagált? Ez a nagy kérdés.

Még ha ezt nem is tudod, én a helyedben megkérdezném azt a pletykás havert.

És ha már tudod a dolgokat, minden sokkal könnyebb lesz, hidd el. Mert ha pl pozitívan reagált K a hírre, akkor simán írhatnál neki, pl egy olyat hogy jó lenne valamikor megbeszélni a dolgokat, és akkor már tudtok is a nyáron találkozni.

Ha meg negatívan állt ehhez akkor pedig hagyd a fenébe.

Idővel találsz nála sokkal jobbat.

Na de összegzésként, először is mint mondtam, derítsd ki, hogy ő mit szólt/reagált arra hogy neked tetszik.

De fel a fejjel, még ha nem is sikerülnek úgy a dolgok, ahogy szeretnéd, előbb utóbb találsz majd valakit, aki mellett már eszedbe se fog jutni többet.

2022. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És am bocsi hogy ilyen hosszú lett. (6-os voltam)
2022. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!