Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a tanaromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a tanaromba, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
most jott a suliba 24 eves tesitanar,es mar voltak pillanataink. multkor jott ki a zuhanyzobol felmeztelenul, mert a fiu es lanyzuhanyzok egybe vannak. lattam a kockahasat, es amikor eszrevette hogy nezem ramkacsintott. ora utan meg akart velem beszelni negyszemkozt a 600 m futas potlasarol, es mondta hogy milyen jo hogy ilyen szep hosszu labaim vannak mert ezzel jo futni. mit tegyek most? egyebkent 17 lany vagyok.

2019. szept. 19. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
A tanár-diák kapcsolat nem véletlenül tilos. Én nem javasolnám, hogy bármibe belemenj. Már csak az ő viselkedése miatt sem. Ő a tanár, a felnőtt, neki kéne észnél lenni, erre az első adandó alkalommal kikezd veled.
2019. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Jelentsd az igazgatónak. Mit tudhatsz a szerelemről, ha ennyi alapján szerelmes leszel.
2019. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem szerelem nyugi. Max vonzalom.

De egyreszt a tanár-diák kapcsolat tiltott és aligha korrekt. Ne menj ilyenbe bele. Majd ha leérettségiztél.

2019. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
de én tenyleg szerelmes vagyok bele! olyan jol nez ki es annyira kedves! nem szeretnek neki rosszat mert abba belehalnek! nem szeretnem jelenti senkinek sem. belehalnek! nem tudjam hogy mondjam el neki. szerintem o is igy erez, de nem merem!
2019. szept. 19. 10:54
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag Ted Bundy is jól nézett ki és kedves volt... :)

Poént félretéve: nem egész három hete megy a suli. Ennyi idő alatt szerintem annyit tudhattál meg róla biztosan, hogy jól néz ki, kockás a hasa, csorgatja rád a nyálát. A kedvességet hagyjuk, mert ha hanyatt akar dönteni, nyilván kedves veled. Ezen kívül azt is tudod, hogy (elvileg) felnőtt ember létére az első adandó alkalommal kikezd egy diákjával, azaz nincs benne felelősségérzet. Ha egy becsületes, ám egy csapásra szerelembe eső ember lenne, akkor nem így közelít feléd. Ez most nem fog tetszeni, de - hacsak nem kamu a kérdésed - te nagyon naiv vagy.

2019. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

OMG! Nem illegális a tanár-diák kapcsolat, az már más kérdés, hogy morálisan mennyire helyes és, hogy az igazgatót mennyire érdekli ez. Ha az igazgató úgy dönt, kirúgathatja mindkettőjüket. Viszont a törvényben nincs benne az, hogy nem jöhetnek össze, vagy hogy feltétlenül ki kell rúgni a tanárt, ha kikezd egy tanítványával.


Az már megint más tészta, hogy én sem ajánlom a dolgot, mert ha az igazgatónak ez nem tetszik, csúnyán megüthetitek a bokátokat.

2019. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ez a 3 het annyinak tunik mint 3 ev. neha ugy erzem mar reges regen ismernem Őt. iszonyat helyes, Zac Efron és Shawn Mendes kevereke, tenyleg. egy adonisz. raadasul mindig segit mindenben, ő amugy tesi- matek szakos es mindig segit matekbol, sose feleltet engem, egy igazi angyal. en tenyleg szeretem es nem vagyok naiv!
2019. szept. 19. 11:40
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂
2019. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
ha már kevés a fizetés legalább legyenek kislányok :D
2019. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Szinte mindenki átesett ezen iskolás korában :) Nem olyan különlegesség.

Az a legjobb, ha semmit sem teszel. Majd elmúlik. Ez tényleg csak akkor lesz majd szép emlék, ha megmarad plátóinak.

2019. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!