Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első ottalvásnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ottalvásnál?

Figyelt kérdés
16 évesen ha együtt aludnánk párommal (vagy ő nálam vagy én nála) milyen romantikus, aranyos dolgokat tudnánk csinálni? vacsi készítés együtt stb

2022. jún. 27. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nézzetek meg egy filmet, ölelkezzetek, játsszatok valami tásasjátékot, nézzétek együtt a csillagokat stb. :)
2022. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
8==D~{()}
2022. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Film, játék, beszélgetés, sztorizgatás
2022. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
12%
16 évesen még ne!
2022. jún. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ami mindkettőtöknek megfelel, de a fiú úgyis többet akar majd - nem konkrét szexről beszélek, csak pettingről, simogatásról. :)
2022. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
8%
4-es vagyok! Aki le mert húzni írjon már nekem egy privátot oszt beszéljük meg! Ne merj azért leértékelni mert védem a 16 éveseket! Az még gyerek!!! Semmi szükség akkor még szexre! Tanára helyében hülyére pofoznám azt a gyereket aki 16 éves lányba képes belemászni! Eleve 16 éves kortól lehet kb házasodni is. Házasodjon meg és akkor legyen szex! Addig nem párja!!! Én a gimiben a tanulással törődtem, a szülők vágjanak oda nekik és neveljék meg őket! 16 évesen még nem szex kell hanem tankönyv meg közös séta
2022. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
legjobb filmezni, közben lehet összebújni, a fiú biztosan szótlanul közeledik majd, átkarol, simogat, simogat máshol dtb. és mivel midnez szótlan, ha kellemetlenül érintene bármi, kicit arráb húzódsz és az egyértelmű
2022. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dene$0212 válasza:
63%
#4/6 ha tippelnem kéne egy 50+os boomerről beszélünk, amivel semmi baj nem lenne ha nem egy tini kapcsolatba akarna tanácsokat adni. Én is 16 évesen aludtam legelőször az akkori barátnőmnél és felejthetetlen élmény (és itt nem csak az intimitásra gondolok) A vacsi nagyon jó ötlet, összebújós filmnézés, ilyenek minden mennyiségben mehetnek.
2022. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit előttem írtak filmezés, az szerintem is jó ötlet, abból bármi lehet. Nekünk volt olyan esténk is barátnőmmel, amikor csak egymáson fetrengtünk, és beszélgettünk. Első együtt alvásnál nem is kell még szexelni, vagy bármi ilyesmi. Lehet ezt szépen fokozatosan is csinálni. De tőletek függ, hogy mennyire akartok gyorsan haladni. Van tapasztalatom lassú, fokozatos tempóban is, meg a "nem érdekel, dugjunk már" változatban is, és mindkettő pozitív
2022. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%

Filmnézés, összebújás, hosszú beszélgetés.

Kedves 4/6 válaszoló. Lehet, hogy igazad van, de valószínüleg a szülők tudtával történik a dolog, így felesleges magadat ezen hergelni.

2022. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!