Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomnal ottalvásnál fennáll...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnal ottalvásnál fennálló kényelmetlenség, bármit a segitségemre mondanátok csajok?

Figyelt kérdés

Nem épp a legkellemesebb téma, de őszinte leszek veletek. Végzős vagyok gimiben, barátom már egyetemre jár. Most alszom ott nála így először huzamosabb ideig és olyan gondom van, hogy én mindig otthon megyek el reggel vécére, szeretek üres pocival elindulni, viszont itt a barátomnál ez nem megy. Itt van a wc a szobájaval szemben, raadásul anyukája is mindig ébren van reggel. Ő pedig egyetemre csak utánam jár.


Mai nap is már suliban napközben nem éreztem jól magam a bőrömben így, hogy reggel nem vécéztem. Főleg tesi után a mozgastól.. Egy órával hamarabb végeztem mint a barátom egyetemen így suli után gyorsan haza tudtam menni elintézni a dolgomat, nagyon gyötört már. Aztán taliztunk újra utána.


De holnap pl. hosszú napom lesz a suliban. (Ma is nála alszom, most épp fürdik azért tudok írni).


Gondolkoztam azon is hogy suliba bemegyek fél órával hamarabb és akkor reggel ott... De az meg nem a legtisztább az a bajom meg azért kar ott is vannak olyankor a suliban... Ötletek? És bocsi mégegyszer a kérdésemért de sokat segítene ha olyasvalaki aki jart hasonló cipöben leírná a gondolatait. <3



2021. szept. 30. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan menj el wcre. Ebben semmi kínos nincs. Természetes.
2021. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen megértem a gondod, Én konkrétan sehol sem tudom elvégezni a dolgom, csak otthon..

kellemetlen, mert ez egyébként egy totál természetes dolog, és látod Te is milyen kellemetlenségekkel jár, ha vissza tartod :/

Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás, vagy ez a haza járós dolog, vagy próbáld ott elintézni minél gyorsabban reggel.

2021. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Már vannak olyan wc-k amik eltudják nyelni a szar szagot, ha aza baj, hogy büdöset szarsz... Amúgy suliban is tudsz szarni szünetben szeritnem, ott én mindig jobban szerettem szarni, mint a társaimmal locsogni... tojás közben játszok telón vagy tiktokozok.

Barátod gondolom nyíltan képes szarni előtted és nem piromkodik ha egy két trombitaszóval jön a salak....ha így van akkor neked is képesnek kell lenni erre. Ha megbízol benne, akkor hívd be wc-re amikor éppen szarnod kell és kérd meg hogy fogja a kezed és beszéljétek meg.

2021. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Hajnalban :-D Mikor mindenki aluszik. :-D
2021. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
csak fel ne trombitálja a házat :D
2021. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
3! Sírva nevetek, legyen szép estéd!!!! :DDDD
2021. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem még a barátoddal is beszélhetnél erről. Találjatok közösen megoldást a problémádra.


28/F

2021. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kezeld lazábban a témát😉
2021. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azt szoktam csinálni még az elején, hogy bezárom az ajtót(ez biztonságot nyújtott), amikor még én sem mertem és befogtam a fülem, így ki tudtam zárni a külvilágot. Nekem így ment. Vagy próbáld meg azt, hogy amikor még mindenki alszik, akkor végzed el, annyival előbb felkelsz.
2021. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne iugulj ezen ennyire. Csak menj el, végezd el a dolgod és kész.:(
2021. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!