Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit "megismertem" és nagyon belézúgtam. Honnan tudhatom ,hogy ez a lány is szerelmes belém ? És ,ha az érzés kölcsönös ,akkor hogyan közöljem vele ?

2022. júl. 10. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is milyen kapcsolatba vagy vele? Hogy viselkedik veled? Ebből talán megtudjuk, hogy tetszel-e neki.
2022. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre utaló jelek.
2022. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 Nem néz soha a szemembe ,de hogyha 1-2 pillantásra a szemkontatkus kialakul egyből elhúzza a fejét és furán viselkedik ,amikor a közelében vagyok.
2022. júl. 10. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű hogy barátnál többnek sose tekintett de ha elmondod legalább udvariassan vissza tud utasítani amíg olyan srácokkal reszel akik nem féltek felé szexuális közeledni
2022. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lehet tetszel neki, írj rá, mert, ha nem teszed meg, mindig ott lesz a mi lett volna, ha...legalább akkor tudni fogod, hogy mit gondol. De ne mond meg neki egyből, hogy szerelmes vagy belé. Csak kérdez tőle valamit. Vagy esetleg hívd el valahová.
2022. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Vagy, ha a közeledbe van beszélges vele
2022. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

Ne tudd! Nem az a dolgod, hogy TUDD, hanem az, hogy tegyél róla, hogy az legyen. Akkor is, amikor már jártok. Akkor is, amikor már a feleséged. Mert vésd az eszedbe: megtartani sokkal nehezebb, mint megszerezni.

Amúgy meg ne közölj vele semmi ilyesmit. Mit oldasz meg vele, ha tudja? Sokkal célravezetőbb, ha bizonytalan a dologban. Ha este, amikor lefekszik, ábrándozik rólad.

2022. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!