Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igy ki lehet szeretni valakibol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy ki lehet szeretni valakibol?

Figyelt kérdés

Sziasztok



Az van hogy volt egy baratom, masfel honapig tartott, valoszinuleg hirtelen fellangolas volt az egesz. Szoval… amikor osszejottunk nagyon nagyon szerelmes volt belem a srac es mindent mondott nekem mennyire szeret hianyzom en vagyok neki az egyetlene es a megmentoje is:DD es hogy eddig soha nem volt ilyen szerelmes mint most. En az elejen nem nagyon ereztem semmit. Most elment nyaralni a haverjaval. Azelotti nap mikor elment en ott voltam naluk. Minden ugyan olyan volt szeretgettuk egymast stb. Semmi sem valtozott. De miutan elment nem is keresett. Mondta meg mikor ott voltam h nyaron nem nahyon tudunk talalkozni mert suru lesz a naptara. Miutan elment napokig nem is keresett. Na mondom veget vetek ennek gondoltam nem tudom meddig nem fogjuk latni egymast ezert uzenetben szakitottam. Nem akartam huzni az idonket. Es azt irja hogy “en sem erzek irantad”. Es igy nem ertettem hogy igy mi valtozott.

Nem hiszem h megcsalt mert sztem nem egy fonyeremeny es mellette bunko is.

Hianyozni fogok neki kesobb vagy ez miii?


2022. júl. 10. 09:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Hozza tennem nem voltak vitak. Nem voltam feltekeny meg semmi. Kedves voltam vele. Most meg a baratnomnek kuvaz meg mondja hogy nagy minusz vagyok:DD Es nem ertem, huseges voltam hozza teljesen, mindenkit elutasitottam mikor kozeledett felem.

Gyonyoru voltam neki folyamatosan ezt mondogatta:DD

Fiatalok vagyunk meg

2022. júl. 10. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hova tenni a srácot. Ez a napokig nem keres dolog elég gyanús.

Én ha szeretek valakit akkor nem bírom nélküle. Nekem is volt olyan, mikor tényleg sűrű napom volt és nem is volt nálam telefon, mert egész nap dolgoztam valamit. De ha pisilni vagy inni volt időm akkor írtam a barátnőmnek (mostmár csak ex). Vagy ha nem voltam olyan szinten telefonközelben egész nap, akkor este írtam neki, meg reggel öltözés közben. Ha szeretek valakit nem bírom ki, hogy egyáltalán ne keressem semmilyen formában. Volt mikor külföldön voltam és nem volt mobil netem. Akkor wifire vadásztam mindenfele, mert se sms se net nem volt. De azt is megoldottam. A "sűrű a programom" nem kifogás, ha két ember tényleg szereti egymást.

2022. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Volt egy hirtelen fellángolás, megkapott mindent, amit akart, aztán lelépett. Viszont nyilván haragszik rád, ha elhord mindennek.
2022. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos bantja a becsuletet h egy lany szakitott vele nem o:DD
2022. júl. 10. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Könnyen lehet.:D
2022. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!