Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressunk ki valakibol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressunk ki valakibol?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy ez mar a 1000.kerdes. Volt egy srac akivel veletlenul talalkoztunk egy barati korben. Nagyon jol elvoltunk es rengeteget beszelgettunk. Mikor talalkoztunk nonstop egyutt voltunk, aztan megcsokolt es mig nem ment haza addig egymas nyakaban voltunk(olelgetes, csok, puszi)aztan,azert rakerdeztem hogy egyutt vagyunk e. Erre o:hat nem tudja hogy birna e a tavkapcsot. Ez nagyon rosszul esett hogy meg sem problja. Aztan volt egy sanda gyanum egy lany miatt, aki allitolag az exe volt es mar szakitott vele miattam,de a datum ugyanugy kivolt irva mindkettojuknek. Aztan mondta hogy a csaj ilyen csak. Belenyugodtam, mig varatlanul irnak nekem hogy at lettem baszva mert ez a srac azzal a lannyal meg mindig egyutt van. Es azota nem is ir. Faj nagyon hogy ez tortent mivel minden amit tett akkor az hazugsag volt. Valaki? (tudom jonnek azok a kommentek hogy de hulye vagy hogy ezekutan is szereted, de valahogy nem fogja fel az agyam hogy minden orahosszakig tarto telegonos beszelgetes, minden boldog oleles, es hianyzol/vigyazz magadra/legy jo/mindig itt leszek neked hazugsag.

2018. okt. 28. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Erre elég nehéz válaszolni... 😕 valójában erre nincs egy úgymond "központi" megoldás. Ez nem csak egy láz ami 95%ban elmúlik egy làzcsillapítótol.

Persze lehet ilyenekkel próbálkozni hogy keresel mást és majd vele együtt elfelejted, de az igazság az, hogy ez meg olyan mint a pattanás, ha használsz rá krémet, ha szerencséd van elmúlik, ha nincs nem.

Bocs a hülye hasonlatokert de fáradt vagyok, egyenlőre ennyire tellik 😂

Szval kereshetsz megoldast. Hallgathatsz zenét, olvashatsz, videojatekozhatsz, sportolhatsz, nem tudom mit szeretsz, csak az a lényeg hogy tereld el a figyelmedet. Talán ez a legjobb megoldás rá...

2018. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!