Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vitak miatt ki lehet szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitak miatt ki lehet szeretni valakibol?

Figyelt kérdés
es ha meg van oldva?Es normalis a kicsi belso harag utana?

2018. okt. 1. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok vita miatt igen ki lehet ábrándulni a másikból. Az hogy normális e a harag attól függ milyen dolog miatt vesztetek össze.
2018. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
feltekenyseg.De faradt volt a baratom es tulreagalta a dolgokat.Mindent megbeszeltunk,es nem tudok mar Ra haragudni
2018. okt. 1. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Viták mindenhol vannak meg a legjobb kapcsolatban is .egészséges feltétlenséggel sincs baj pláne hogyha megtudjátok utána beszelni . De ha ezek állandó dolgok heti szinten előjönnek akkor az vezethet szakításhoz.

-beszélgessétek sokat és nem lesz gond

2018. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Féltékenységgel *
2018. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki lehet.

Viták után a rend helyreállt mindig, harag soha nem volt. De egy idő után már elérten abba a fázisba, hogy már a vitához sem volt kedvem(ahogy a kapcsolathoz sem).

2018. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

en orultem hogy vitazunk de mikor elfajult elsirtam magam

mennyi vita utan esedekew ez?van olyan ismerosom ,ketto is akik harom eve vitaznak es verekednek is es meg mindig szeretik egymast

2018. okt. 2. 06:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem egyforma senkinél .volt páromnál fel évig bírtuk úgy h vitatkoztunk egyfolytában megunta ő is enis. Biztos van olyan aki 10 évig csinálja meg tovább de szerintem legtöbbször rossz kapcsolatból valamelyik fél kilép.... a kapcsolat meg lehet rossz a sok veszekedés miatt.

Ha 2 havonta összekaptok picit az mindenkivel előfordul,heti szinten ne legyen

2018. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igyekszunk,ha valami boki a csorunket szepen megbeszeljuk,altalaban telefonon keresztul vitazunk mert eloben meg tudjuk beszelni de ott nem igazan
2018. okt. 3. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanez miatt szakítottam a barátommal, féltékeny volt, hisztis, sokszor gyerekes. Minden nap volt vita, egyszerűen nem bírtam tovább. Ennek ellenére ő azt állította hogy nem érti miért szakítok, a veszekedés normális és erősíti a kapcsolatot. Ez kevés vitáknál talán így van, nálunk viszont veszekedtünk, ő felpukkadt, lelépett, és másbap vagy pár nap múlva minden "oké" volt, szerinte... neki ez volt a vita megbeszélése. Hát igen, ha meg tudjátok beszélni és csak néha van nézeteltérés akkor oké, de ha kezd megnőni a viták száma és csak a szőnyeg alá van seperve akkor ott nincs jövő.
2018. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!