Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye nem hagytam cserbe Xet Y...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem hagytam cserbe Xet Y miatt? Normális hogy lelkiismeret furdalásom van? Lehet egyszerre szeretni a kettőt picit máshogy? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy már évek óta szerelmes vagyok X fiúba de még sose találkoztunk és a létezésemről se tud, csak álmunkba szoktunk beszélgetni. Nemrég összeismerkedtem interneten Y fiúval aki nagyon emlékeztet Xre mert ugyanaz az érdeklődési körük, foglalkozásuk és a személyiségük is tök hasonló. Hirtelen nagyon belezúgtam Yba is és meg is írtam neki hogy tetszik nekem (X fiúnak azért nem tudom mert találom sehol se az elérhetőségét mert nem rakja ki sehova, Ynak meg megtaláltam). Válaszolt is Y fiú és tök aranyos volt, szerintem én is tetszem neki. De eközbe tele van a szobám X fiú képeivel és tökre lelkiismeret furdalásom támad ilyenkor.Szval ja, most egyszerre szeretem mindkettőt de máshogy Xet, máshogy Yt. Lehet ilyet csinálni?

2022. júl. 22. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl X-en szerintem.Lehet szeretni ket embert egyszerre,de az egyiket mindig jobban szereti az ember sztem.Az elso szerelmem 4 évig tart plátói volt mint neked,és 5. évbe megismertem egy másik sracot akit szinten szerettem de nekem is buntudatom volt,es nem akartam tul lepni az elson ezert szakitottam a masikkal.Azota mar 2 ev eltelt es utolag vissza nezve mashogy dontenek,es osszejonnek az uj sraccal.Az a szomoru igazsag a platoiba hogy mig az akit szeretsz eli az eletet,kapcsolatai lesznek,baratnoi,te meg rajta ragodsz az ido meg telik es csak te szenvedsz az egeszbe.Azt hiszed megeri meg hogy "hátha belém szeret" de ez nem igy van.
2022. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
*tartott (írás nem megy ma)
2022. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
X-et engedd el, mert az ő esetében ez nálad csak egy erős tetszés. Y viszont a leírtak alapján a személyiségével is megfogott.
2022. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!