Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a páromat és most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat és most lelkiismeret furdalásom van. (? )

Figyelt kérdés

Kicsit click bait a kérdés, mert csak álmomban csaltam meg, de a lényeg marad.

Álmomban egy rendvédelmi dolgozó (gyengém) hosszas szemezgetés és jelzések után odajött, ledöntött a padra és megcsókólt, én meg nem egyből, hanem pár másodperc után mondtam neki, hogy ne, mert van barátom.

Tudom hülyeség, de lelkiismeret furdalásom van, hogy egyáltalán hogy álmodhattam ilyet.

Ez jelent valami hajlamot erre cselekedetre vagy csak egy szimpla álom volt, mint mikor háborúkról meg lezuhant repülőkről álmodok?



2019. febr. 10. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az álmainkért nem tartozunk lebaśżólagos felelősségvállalási kötelezettséggel.

Viszont érdemes kielemezni, büntudat és lelkifurka néljül, hogy vajon mit akar üzenni. Mire akar rávilágítani.

2019. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nézd, hogy álmodban is vissza utasítottad, mert barátod van. Én féltékeny pasi vagyok (nem is kicsit), de egy ilyenért én se haragudnék. Azt csinálsz álmodban amit akarsz, de ez, hogy vissza utasítottad, nekem pozitívan jönne le. Jobban megbíznék benned, főleg így, hogy büntudatod is lett. Szóval szerintem ne ostorozd magad miatta.
2019. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod, semmit sem jelent. Szerintem még hajlamot sem a megcsalásra. Álom.

F.

2019. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha álmodban megölnél valakit akkor börtönbe vonulnál miután felébredtél?

Ember, ez csak egy álom volt, semmi jelentősége. Hacsak annyi nem, hogy úgy tűnik itt az ideje egy kis szerepjátéknak az ágyban, a párod is be tud ám öltözni rendvédelmi dolgozónak ;)

2019. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
ilyeneken mit kell izélni, én fiú vagyok és azt álmodtam múltkor, hogy egyik barátommal sexeltem. Aztán elmondtam neki és egy jót röhögtünk rajta... kb. ennyit jelentenek az ilyen dolgok
2019. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álmok a napi gondolatok kiértékelése kreatívan, nem jelent semmit. Csak a képzeketed szülte történetek. Nem jelent valós megcsalást vagy hajlamot sem.
2019. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!