Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lelkiismeret furdalásom van!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyit erről az egészről, hogy az exemről olyan dolgokat mondtam, amit nem gondoltam komolyan és nem kellett volna megtudnia. De megtudta. És haragszik rám nagyon. ( Tudni kell azt, hogy ez elott elvileg jóban voltunk. ) Legyszives senki ne mondja, hogy beszéljek vele, mivel egyáltalán nem hajlandó velem beszelni. És nagyon rosszul érzem a dolog miatt magam...nagyon kérlek segítsetek! Hogyan tudnék túllépni és "elfelejteni", hogy az történt ami...??? A választ előre is köszönöm.

2017. júl. 14. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
engem az exem egy jó szexel fel tudna vidítani :D
2017. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja Igen, és légyszi kíméljetek az ilyen válaszoktól, mivel 15 éves vagyok. Köszi :')
2017. júl. 14. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
15 évesen mai fiatalok aktív nemi életet élnek ne is haragudj :D
2017. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gond ha én nem? X')
2017. júl. 14. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Pacsit. Én se.
2017. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond,csak úgy mondtad mintha azt mondtad volna hogy aszexuális vagy :D
2017. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor félre értettük egymast :)) de mostmár valaki válaszolna a kérdésre? :DD
2017. júl. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!