Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi zajlik a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi zajlik a fiúk fejében?

Figyelt kérdés
Tegnap a strandon beszélgettem pár mondatot egy aranyos fiúval aki mosolygott RÁM és érdeklődött irántam. Egy csomószor mosolygott és engem keresett a tekintetével. Meg integetett is. Mielőtt haza mentem volna elkertem az elerhetoseget es ő meg is adta. Este amikor hazáért ramirt és beszélgettünk egy kicsit. Ismerkedünk mint a normális emberek. Tok rendes volt. Kérdezett és én is kérdeztem. Hamar elment aludni azzal h holnap reggel korán kell kelni mert megy dolgozni. Azt mondta h majd még beszélünk. Elég gyorsan lerazott de mondom jolvan aludjon csak ertem en. Aztán ma délután írtam neki (mert amúgy egész nap nem keresett) hogy "szia mizus". Erre kb 5 óra múlva válaszolt pár szót. De ő semmit nem kérdezett. Egy óra múlva megkerdeztem h mit fog csinálni hónap. Tudjátok h elinditsam a beszélgetést. Erre annyit válaszolt h edz. Ennyit!! És azóta nem is írt semmi mást. Szóval most nem értem mi a szitu. Mert tegnap még tok aranyos és szimpatikus ember voltam neki es jól el is beszelgettunk. Ma meg ez. Lehet sokat aggodok? Velem van a baj? Mert én ezt nem igazán értem. Valaki elmagyarazhatna. Vagy mit kéne most tennem ?

2022. júl. 31. 21:37
 1/8 anonim válasza:
94%
A messenger nem olyan mint a valóság, hívd el valahová hátha így beindul. Ha nem nem érdemes bele folyni.
2022. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell tenned. Volt egy kellemes, futó ismeretség. Nem akar többet.

Ha összefutsz vele véletlenül, kezeld mint jó ismerőst. Ne képzelj bele többet.

Lehet, azt érezte, hogy nagyon nyomulsz. Ő tudja. Ne írj neki többet. Ebben ennyi volt.

Ez is egy tapasztalat, tanulás.

Lazíts, az élet megy tovább.

2022. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%
Bár a válaszávól ítélve ilyen 14-16 között lehet, biológiailag ilyenkor a legmagasabb a hormon háztartás, lehet tudat alatt ösztönből szólított le, próbáld amit az első írt.
2022. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nagyon rossz napja volt
2022. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 nap múlva is ilyen, akkor gondolkozz el, hogy esetleg el kéne engedned.
2022. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ott a parton dugott volna mint a lopot biciklit, de amugy semmit nem akar toled ezert se akar nagyon dumalgatni. Majd max tali es akcio
2022. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 franciasrac ***** válasza:
87%
Lehet nem kér többet, lehet nem áll jóban a közösségi hálózatokkal, volt egy barátom gimiben aki élőben tök rendes volt pedig üzenetben alig írt semmit
2022. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
2 tippem van. Vagy egy olyan srác aki csak a való világban tud megnyílni, vagy talált számára jobb nőt.
2022. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!