Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még ugye normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még ugye normális?

Figyelt kérdés

Teljesen beleszerettem egy anime karakterbe(nyilván nem szerelem,hanem nagyon tetszik a kinézete,meg a személyisége),és olyanná akarok válni mint Ő! Szeretnék olyan színű szemeket,szeretnék fru frut,és olyan hosszú hajat,mint ami Neki van. Szeretném,hogy a személyiségem is olyan legyen mint Neki. Gondolkoztam már cosplayen is,de sajnos nagyon drága. Van róla rengeteg letöltött képem,matricáim róla,poszterem róla,hűtőmágnes,kártya...

Szóval ez ugye még normális?



2022. aug. 3. 00:39
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%

Hát a fene tudja.


Ha tudsz ezen kívül másra is koncentrálni, akkor szerintem belefér.

2022. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1/1

Sajnos szinte a nap 24 órájában Ő jár a fejemben...

2022. aug. 3. 00:59
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát jobb, mintha cigiznél, piálnál, drogoznál vagy szétkratnád magad, szóval részemről normális! Ezt úgy hívják, hogy rajongás.
2022. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
majd kinövöd
2022. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ja és lány karakterről van szó,én is lány vagyok.
2022. aug. 3. 00:59
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. aug. 3. 01:00
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
2: Mióta?
2022. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7

6 hónap és 6 napja

2022. aug. 3. 01:15
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Létezik egészségtelen rajongás.


Különben a hírességeknek se lennének zaklatóik, akik betörnek a házukba, bemesélik maguknak, hogy járnak, vagy meg akarják őket ölni. Ez nyilván nem a közveszélyes szint, de túl van az egészségesen is. Mint az átlag k-popper esetében is.


Ha valami, ami iránt rajongsz a mindennapi életviteled zavartalan működését akadályozza vagy annyira az indentitásod szerves részévé válik, hogy nem vagy képes helyretenni a fejedben, hogy ez CSAK egy kitalált karakter, agresszívvá válsz azokkal szemben, akik nem szeretik vagy kritizálják ezt a valamit, és a hozzá fűződő viszonyodat, akkor már gondok vannak.


Valami hiányzik az életedből, és ezzel akarod pótolni. Minél nagyobb ez a hiány, és minél kevésbé tűnik kielégítőnek a pótcselekvés, annál mélyebbre merülsz benne.

2022. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: szerintem tini korban vagy. El fog múlni.

Ha nem múlik el, szakember tud segíteni.

2022. aug. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!