Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg emlékem van egészen...

Rengeteg emlékem van egészen babakocsis koromtól, ez “normális”?

Figyelt kérdés

Jelentéktelen emlék a legtöbb, de nagyon sok van egész kicsi koromtól. Volt, amit visszamondtam anyumnak és ő is alátámasztotta, hogy tényleg volt olyan harisnyám vagy tényleg megtörtént az és úgy, ahogyan mondtam pár éves koromból… anyám 10 éves volt, amikor az apja meghalt és ő azt mondja mindig, hogy szinte alig emlékszik rá. Hugom detto, szinte semmire nem emlékszik kiskorából.

30 éves vagyok egyébként.


2022. júl. 29. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, csak nagyon ritka.
2022. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
A kiskori emlékek leginkább nem "saját" emlékek, hanem visszahallás, elmesélés után maradtak meg, kicsit nagyobb korból.
2022. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Normális én is vissza tudok emlékezni 3 éves korig
2022. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Én is vissza tudok emlékezni még arra is mikor pelenkàztak, pedig soha nem beszéltünk ilyesmiről, úgyhogy baromság, hogy beszélgetés alapján alkotta az agyam ezeket a képeket és nem valódi emlékek.

Első óvodai napomra is emlékszem.

Miért, mit hittél? Majd te leszel a szenzáció, aki emlékszik még a születésére is, és majd ezért kitüntetnek?

2022. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Gratula neked, nem sok ilyen ember van, vagy legalábbis az ismeretségi körömben.
2022. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem hittem azt, hogy kituntetnek ezert, vagy hogy ez egy szuperkepesseg lenne, pusztan erdekelt, hogy ez mennyire gyakori masoknal is te felettéb kedves ember :)
2022. júl. 30. 09:10
 8/8 anonim válasza:
Igen.
2022. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!