Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jelent ez valamit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent ez valamit, vagy csak részeg cselekedet?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel iszogattunk egy klubban amikor összefutottunk egy fiúbandával, az egyik barátnőm ismerte az egyik srácot, szóval csatlakoztak. Rendeltünk feleseket, és felelsz, mersz vagy iszloztunk. Meg kellett csókolnom az egyik srácot aki iszonyat helyes, és a barátnőm látta hogy tetszik, ezért csinálta. Meg is csókoltam, de csak szájra puszi volt a cél. Ő viszont megfogta az arcom és nyelvesen megcsókolt. Mármint hosszan, én tökre elpirultam, amin mosolygott. Majd egész este flörtölt velem, vagyis szerintem. 17L

2022. aug. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdezd meg a srácot. Rádírt, beszéltetek azóta? Ha nem akkor ennyi volt, lehet csak a haverok előtt akart bizonyítani.

Ha igen, szeretne többet. Vagy vedd a kezedbe az irányítást, jelöld be, esetleg rá is írhatsz. Nem veszítesz semmit, ha jól értelmezem nem egy társaság vagytok, ha kioffol semmi nem történik, lehet nem is találkoztok többet.

2022. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rám írt, de csak ilyen jó volt az este meg majd ismételjük meg, ilyenek.
2022. aug. 10. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Megfektetne, ennyi.
2022. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Elsőre nem hinném, hogy komoly dolgot akarna tőled, de nem tudhatjuk. Beszélgess, meg akár talizz is vele és hagyd, hogy alakuljanak a dolgok.
2022. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Zegzet akart a fiú
2022. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!