Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne cselekednem? (Elsősor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne cselekednem? (Elsősorban fiúk véleménye és tapasztalt lányokét)

Figyelt kérdés

Tudom hogy több ezren kérnek segítséget és mindenki unja de megköszönöm hogyha valaki megpróbál segíteni.

Volt egy fiú aki nyáron csak úgy random rám írt, hogy szerinte jól nézeki ki. Én is megnéztem, hogy helyes de nem tettem semmit csak úgy 1x néztem rá. Aztán beszélgettünk sokszor rám írt aranyos volt én pedig tök bunkó mert le akartam pattintani.(Nem köszöntem vissza neki nem szándékosan csak elég ügyifogyi vagyok és így járkáltunk szótlanul egymás mellett) Aztán nem írt és az elején örültem de egyre jobban észre vettem, hogy hiányolom. És 3 hónap múlva ráírtam aztán önként ő nem írt de megint tök cuki volt meg minden 2x írtam rá ő egyszer se de valóságba is köszöntem neki és beszéltünk is aztán nem köszönt vissza. Aztán én se és megint szótlanul vagyunk egymás mellett és az agyára mehet már nagyon és azt hiheti szórakozom. Egyátalán nincs tapasztalatom a fiúkhoz. És most mit kéne tennem cselekednem mert nagyon tetszik nekem. És biztos nagyon lejárattam már magam.



#szerelem #bűntudat #cselekedet #mitkénecselekednem
2018. febr. 14. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj továbbra is kedves lenni vele. Személyesen esetleg elmondhatod neki,hogy sajnálod ha úgy tűnt,hogy játszodtál vele. Remélhetőleg értékeli majd az őszinteségedet.
2018. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Beszélj vele basszus 😂😂 összejönne veled, te is vele, lépjél :D először ő lépett, látta hogy nem érdekel téged, vette az adást, nem próbálkozott tovább.

Hajrá :)

2018. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom de másodszor én próbálkoztam de ő nem írt
2018. febr. 14. 22:40
 4/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm
2018. febr. 14. 22:42
 5/6 anonim válasza:
Találkozz vele,és kérj bocsánatot !!! Ja igen ha a fiu tényleg szeret akkor egyből megbocsát!!!
2018. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne fagbookon irogass olyannal, akinek az a lényeg, hogy "jól nézel ki".
2018. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!