Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatnék meg arról hogy egy srácnak tényleg tetszem-e esetleg?

Figyelt kérdés
Többen mondják, hogy tetszem az egyik srácnak, aki nekem nagyon tetszik. Viszont volt már ilyen, hogy mondták, és az szivatás volt aminek bedőltem, és nagyon nagyon kínos volt, hogy azt hittem tényleg tetszem neki. Most is egy picit reménykedek, hogy így van, de nem hiszem, mert amúgy sem tetszem a srácoknak, nem vagyok egy vonzó jelenség ezek szerint. És mivel egyszer már elég rosszul esett a szivatás nem szeretnék ismét bedőlni. Hogyan lehet megtudni ha esetleg tényleg tetszem a srácnak, úgy hogy ne bukjak le és legyen megint kínos? 😅17L

2022. aug. 11. 22:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát figyeld meg hogy hogyan viselkedik a közeledben szokott e sokszor nezni vagy ha esetleg beszeltek akkor zavarban van meg ilyenek, mondanam hogy kerdezd meg egy olyan haverjat akivel esetleg joban vagy de a mi korosztalyunk nem arrol híres hogy titkokat tart
2022. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
ha feláll a kukija akkor tetszel neki
2022. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!