Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van valami tipp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami tipp első évfordulóra?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 1 éve együtt vagyunk de semmi ötletem nincs mivel tudnám meg lepni bármi rippet elfogadok.

2022. aug. 18. 05:37
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
Vacsora mozi állatkert vagy más program
2022. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Valami személyes dolog szerintem jó lenne.
2022. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is egy személyes ajándék lenne a legjobb. Ez lehet tárgy vagy élmény is.
2022. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Én egy ledes képkerettel bekeretezett képet terveztem a barátnőmnek adni első évfordulóra, meg esetleg valami feliratos dolog. Bár már rendeltem egy páros kártyajátékot is így előre, hogy kicsit feldobjuk az estéket. Igaz, arról tud is, és nem is évfordulóra lesz, de szerintem többet ér, ha nem csak a neves alkalmakkor veszünk egymásnak valamit.

De évfordulóra vagy valami cuki személyes dolog, vagy olyan, amit közösen tudtok használni, ha tárgyi ajándékot akarsz

2022. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy képmontázst csináltam zenével, amit átküldtem neki email-en, de akkor mutattam meg neki, amikor találkoztunk, hogy lássam a reakcióját. Nagyon örült neki.

Ő pedig egy romantikus vacsorával lepett meg.

Mi jobban értékeljük az élményeket mint a tárgyakat.

2022. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomtatsz közös képeket és lefűzöd egy mini füzetbe
2022. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!